19.3 °C, 3.6 m/s, 71.3 %

Sākumlapa JaunumiVolvo kausa izcīņā JLSS audzēkņi iegūst divas zelta medaļas
Volvo kausa izcīņā JLSS audzēkņi iegūst divas zelta medaļas
14/11/2013

Starptautiskajās daiļslidošanas sacensībās „Volvo open cup 22th” veiksmīgi startējuši arī Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) audzēkņi – nopelnītas divas zelta medaļas. Pirmajā vietā triumfēja Dmitrijs Druzs un Diāna Ņikitina.

Publicitātes foto

Sacensībās kopumā piedalījās četri JLSS daiļslidotāji. Lielisku sniegumu savā kategorijā nodemonstrēja Dmitrijs Druzs, kurš izcīnīja 1.vietu ar 24.90 punktiem, kas ir sportista personiskais rekords. Savukārt Lote Lapaine ar 26.65 punktiem izcīnīja 27. vietu

Advanced Novice kategorija piedalījās Diāna Ņikitina, kura arī izcīnīja 1.vietu, bet Anželika Kļujeva ierindojās devītajā vietā. Diāna Ņikitina un Anželika Kļujeva uzstādīja savus personiskos rekordus, attiecīgi 111.03 punktus un 83.27 punktus.

Kopumā sacensībās piedalījās 500 dalībnieki vecumā no 30 valstīm: no Itālijas, Beļģijas, Slovēnijas, Vācijas, Somijas, Austrijas, Zviedrijas, Filipīnām, Uzbekijas, Gruzijas, Ķīnas Taipejas, Polijas, Azerbaidžānas, Nīderlandes, Lielbritānijas, Slovākijas, Šveices, Francijas, Ukrainas, Moldovas, Bulgārijas, Islandes, Austrālijas, Lietuvas, Igaunijas, Kanādas, Baltkrievijas, Latvijas, Krievijas.