19.9 °C, 5.3 m/s, 39.3 %

Sākumlapa JaunumiJelgavas airētāji nopelna 13 medaļas un čempiona titulu
Jelgavas airētāji nopelna 13 medaļas un čempiona titulu
23/09/2013

Sestdien, 21.septembrī Jelgavā, uz Lielupes risinājās Latvijas čempionāts smaiļošanā un kanoe divniekos, kā arī Jelgavas divnieku kausa izcīņa. Mājinieki sacensībās nopelnīja četras zelta, sešas sudraba un trīs bronzas medaļas. Latvijas čempiona titulu izcīnīja Jelgavas divnieks – Kaspars Eihvalds un Arkādijs Jefremovs, kuri startēja junioru grupā 5000 metros kanoe.

Sacensībās zelta medaļu kanoe 2500 metros izcīnīja Aleksejs Ševcovs un Matīss Ozols, kā arī Roberts Lagzdiņš pārī ar Antonu Jerjominu, bet smaiļošanā 2500 metros triumfēja Baiba Petrovska un Daiga Liepiņa.

Latvijas čempionātā otrajā vietā ierindojās Filips Ozolinkevičs un Rinalds Lasmanis, kuri startēja smaiļošanā 5000 metros junioriem, bet sieviešu konkurencē sudrabu nopelnīja Karīna Laure un Madara Aldiņa. Otro vietu ieguva Marks Ozolinkevičs pārī ar Denisu Volkovu un Antons Knesis ar Mārtiņu Burkovski. Sudraba godalgu saņēma arī Egils Kalns un Andris Buske, Roberts Altmanis un Artūrs Derkusovs.

Godpilno trešo vietu un bronzas medaļu izcīnīja Ņikita Kuļikovs un Juris Ševcovs, Boriss Lonskis un Dmitrijs Bazarnijs, Roberts Levics un Rihards Kraulis.