14.3 °C, 0.8 m/s, 91.1 %

Sākumlapa JaunumiGatis Pranks un Aivis Tints – astotie pasaules čempionātā
Gatis Pranks un Aivis Tints – astotie pasaules čempionātā
02/09/2013

Sestdien, 31.augustā Vācijā, Duisburgā risinājās pasaules čempionāts kanoe airēšanā 1000 metru distancē, kurā astoto vietu A finālā izcīnīja Latvijas kanoe airētāju divnieks – jelgavnieks Gatis Pranks un liepājnieks Aivis Tints.

Publicitātes foto

Čempionātā airētāji startēja arī vairākos citos finālos. Smaiļotājs Marks Ozoliņkevičs palika septītais 1000 metru C finālā, kopvērtējumā ieņemot 25. vietu, bet smaiļotāju divnieks Krists Straume un jelgavnieks Mārtiņš Upītis palika septītie smaiļošanas 200 metru pusfinālā. Savukārt dāmu vieniniekos sestajā vietā ierindojās Elīna Pranka.