17.7 °C, 1.2 m/s, 87 %

Sākumlapa JaunumiJūnijā un jūlijā – sasniegumi vieglatlētikā un kanoe airēšanā
Jūnijā un jūlijā – sasniegumi vieglatlētikā un kanoe airēšanā
20/08/2013

20.augustā, pulksten 12 Jelgavas pilsētas domē tika sumināti sportisti par ievērojamiem sasniegumiem jūnijā un jūlijā. Sportisko rezultātu līderos ir kanoe airēšana, vieglatlētika, lakross un diska mešana.

Jūnijā teicamus rezultātus uzrādīja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi Gatis Pranks, kurš Portugālē Eiropas čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā ieguva 10.vietu, un Elīna Ēdole, kura, startējot Eiropas junioru U-23 čempionātā Polijā, ierindojās 8.vietā.

Savu meistarību lieliski apliecinājis arī Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas pārstāvis Gatis Kupčs, kurš Latvijas čempionātā A grupai vieglatlētikā ieguva godpilno pirmo vietu.

Sasniegumi jūnijā bija arī Mītavas Lakrosa kluba vīriešu komandai, kas Eiropas klubu lakrosa turnīrā „Austrial Lacrosse Open 2013” izcīnīja ceturto vietu.

Savukārt jūlijā zelta medaļas nopelnīja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi Marks Ozolinkevičs, Rinalds Lasmanis, Karīna Laure, Gatis Pranks un Kārlis Rušmanis, kuri izcīnīja pirmās vietas Latvijas čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā. Pirmo vietu ieguva arī Dace Šteinerte, kas piedalījās Latvijas čempionātā vieglatlētikā diska mešanā.