20.5 °C, 2.5 m/s, 90.8 %

Sākumlapa JaunumiFK “Jelgava” ar papildspēkiem pret “Metalurgu”
FK “Jelgava” ar papildspēkiem pret “Metalurgu”
29/07/2013

29. jūlijā, pulksten 19 Zemgales Olimpiskajā centrā futbola klubs "Jelgava" aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas čempionāta 14. kārtas spēli pret ''Liepājas metalurgu''. FK "Jelgava" spēlētāju vasaras transfēru periodā pastiprinājuši sastāvu, un šajā spēlē varēs vērtēt, cik spēcīgi ir papildinājumi.

29. jūlijā, pulksten 19 Zemgales Olimpiskajā centrā futbola klubs “Jelgava” aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas čempionāta 14. kārtas spēli pret ''Liepājas metalurgu''. FK “Jelgava” spēlētāju vasaras transfēru periodā pastiprinājuši sastāvu, un šajā spēlē varēs vērtēt, cik spēcīgi ir papildinājumi.

Pirmajā aplī abu komandu savstarpējā cīņā “Liepājas metalurgs” savā laukumā bija pārliecinoši labāki, pārspējot jelgavniekus ar rezultātu 3:0 (2:0). Tomēr šodien būs pavisam cita spēle, jo FK “Jelgava” transfēru periodā ir aktīvi darbojušies, lai pastiprinātu sastāvu. Vārtsargs Kaspars Ikstens un bijušais komandas līderis Gints Freimanis komandai pievienojušies jau pirms Latvijas kausa izcīņas spēles pret ''Valmieru''. Šodien pret liepājniekiem komandas sastāvā varēs redzēt arī jelgavniekiem jau pazīstamo uzbrucēju Oļegu Malašenoku.

Šodienas spēlē piedalīties nespēs centra aizsargs Aksels Morēns, kurš guvis savainojumu, bet viņa vietā laukumā, visticamāk, atgriezīsies Mārcis Ošs. Neliels savainojums ir Pāvelam Hohlovam, bet dzelteno kartīšu dēļ nespēlēs Romāns Bespalovs.

Spēles organizatori ir parūpējušies arī par atrakcijām līdzjutējiem, kuri savā īpašumā varēs iegūt Virslīgas T-kreklus. Šo balvu varēs iegūt vairākos veidos, piemēram, puslaika pārtraukumā līdzjutēji varēs pārbaudīt spēkus no 11 metru soda sitiena atzīmes pārspēt komandas rezerves vārtsargu. Organizatori sola arī citus pārsteigumus un cer uz skaļu līdzjutēju atbalstu.