17.9 °C, 2.2 m/s, 94.1 %

Sākumlapa JaunumiVieglatlētikā sadalītas Ulda Samsona piemiņas balvas
Vieglatlētikā sadalītas Ulda Samsona piemiņas balvas
10/07/2013

Otrdien, 9.jūlijā, pulksten 16, Zemgales Olimpiskajā centrā risinājās Jelgavas pilsētas atklātās meistarsacīkstes un Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas bijušā trenera Ulda Samsona piemiņas balvas izcīņas sacensības vieglatlētikā. Jelgavnieki labākos rezultātus uzrādīja 400 un 3000 metru skrējienā, trīssoļlēkšanā, diska mešanā un 4 x 100 metru stafetē.

Otrdien, 9.jūlijā, pulksten 16, Zemgales Olimpiskajā centrā risinājās Jelgavas pilsētas atklātās meistarsacīkstes un Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas bijušā trenera Ulda Samsona piemiņas balvas izcīņas sacensības vieglatlētikā. Sacensību augstākos rezultātus uzrādīja Andrejs Romaņivs no Jēkabpils, kurš startēja 400 metru barjerskrējienā, un Undīne Dindune no Ogres, kura piedalījās augstlēkšanas disciplīnā. Savukārt labus rezultātus jelgavnieki uzrādīja 400 un 3000 metru skrējienā, trīssoļlēkšanā, diska mešanā un 4 x 100 metru stafetē.

Jelgavas sportistu vidū teicamus rezultātus uzrādīja Jelgavas BJSS sportistes Viktorija Simoņenko, kura 400 metru skrējienā izcīnīja otro vietu, un Anna Ševčenko, kura ieņēma trešo vietu. Bronzas medaļu sacensībās nopelnīja Anastasija Geraseva, kura startēja 3000 metru skrējienā. Stafetes skrējienā 4 x 100 metri sudrabu nopelnīja Jelgavas BJSS 1. komanda – Viktorija Ruža, Ilona Bitela, Viktorija Simoņenko un Ruta Zīverte. Otrajā vietā ierindojās arī Ilona Bitela, kura trīssoļlēkšanā sasniedza 11.40 metru atzīmi, bet diska mešanā pirmajā vietā ar 47.01 metriem triumfēja Dace Šteinerte.