18.8 °C, 0.7 m/s, 74.5 %

Sākumlapa JaunumiVingrotāja Karolīna Mizūne olimpiādē izcīna trešo vietu
Vingrotāja Karolīna Mizūne olimpiādē izcīna trešo vietu
13/06/2013

Trešdien, 12. jūnijā, Liepājas Olimpiskajā centrā ar mākslas vingrošanu tika sākta Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiāde, kurā Jelgavai pirmo medaļu izcīnīja vingrotāja Karolīna Mizūne. Šogad K.Mizūne ir vienīgā sportiste, kura vingrošanas disciplīnā pārstāv Jelgavu.

Par uzvarētāju mākslas vingrošanas daudzcīņā kļuva Olaines novada sportiste Marika Zavadska, aiz sevis atstājot Liepājas vingrotāju Sofiju Ņikitinu, savukārt jelgavniece Karolīna Mizūne sacensībās izcīnīja 3.vietu. Sacensībās kopumā startēja 25 dalībnieki.

Atgādinām, ka Jelgavas pilsētu Olimpiādē kopumā pārstāv 102 sportisti 13 sporta veidos –  airēšana, futbols (jaunieši), bokss, džudo, cīņa, regbijs (jaunieši), riteņbraukšana, teniss, triatlons, vieglatlētika, mākslas vingrošana, peldēšana, smaiļošana un kanoe airēšana.