22.1 °C, 3.2 m/s, 93.1 %

Sākumlapa JaunumiSveikti sportisti par augstiem sasniegumiem aprīlī
Sveikti sportisti par augstiem sasniegumiem aprīlī
21/05/2013

21.maijā, pulksten 12, Jelgavas pilsētas domē tika sveikti sportisti, kuri aprīļa mēnesī sasnieguši augstus rezultātus gan Latvijas, gan starptautiska mēroga sacensībās. Aprīlī teicami sasniegumi panākti riteņbraukšanā, brīvajā cīņā, akvatlonā un karatē.

Aprīlī teicamus rezultātus uzrādīja Bērnu un jauniešu BMX sporta kluba „Mītavas kumeļi” pārstāvji – Kristens Krīgers, kurš junioru Eiropas čempionāta BMX 3.posmā izcīnīja 4.vietu, un Vanesa Buldinska, kura 3.posmā izcīnīja 2.vietu, bet 4.posmā ieguva 3.vietu.

Par sasniegumiem aprīlī apsveikumus saņēma arī cīņas kluba „Milons” sportisti Edgars Batkovskis un Alberts Jurčenko, kuri, startējot Latvijas meistarsacīkstēs brīvajā cīņā kadetiem, izcīnīja godpilnās pirmās vietas.

Savu meistarību lieliski apliecinājis arī kluba „Piramida Triathlon Club” sportists Ilja Keldanovičs, kurš Latvijas čempionātā akvatlonā ieguva godpilno pirmo vietu junioru grupā, bet 3. vietu – čempionāta kopvērtējumā. Savukārt apsveikumus par aprīlī iegūto 3.vietu SKDUN European Gichin Funakoshi Shotokan Karate čempionātā kata meiteņu 14.-15.gadu grupā ieguvusi sporta kluba „Shinri” pārstāve Anna Petrova.