21.7 °C, 2.8 m/s, 56.5 %

Sākumlapa JaunumiNoskaidroti „Lielās balvas 2013” ieguvēji
Noskaidroti „Lielās balvas 2013” ieguvēji
26/03/2013

22. un 26.martā, skolēnu pavasara brīvlaikā Jelgavas sporta hallē risinājās sporta sacensības „Lielā balva 2013”, kur dažādās spēka, veiklības un erudīcijas pārbaudēs sacentās vispārizglītojošo skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi.

22.martā par Lielās balvas kausiem savās klašu grupās cīnījās komandas no 3.pamatskolas, 4.vidusskolas, 6.vidusskolas, Amatu vidusskolas, Spīdolas ģimnāzijas, 1.ģimnāzijas un Valsts ģimnāzijas.

6. un 7.klašu grupā „Lielo balvu” izcīnīja Jelgavas 4.vidusskolas komanda, aiz sevis 2.vietā atstājot Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas komandu un 3.vietā – Jelgavas 3.pamatskolu.
8. līdz 9.klašu grupā 1.vietu ieguva Spīdolas ģimnāzijas komanda, 2.vietu ieņēma piešķirta Jelgavas Valsts ģimnāzijas komandai un 3.vieta – 4. vidusskolai.
10. līdz 12.klašu grupā pirmo vietu izcīnīja Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, kas kausu ieguvusi jau trešo reizi pēc kārtas, tādejādi iegūstot kausu savā īpašumā pavisam. Otrajā vietā ierindojās Jelgavas Valsts ģimnāzijai, bet trešajā vietā – Jelgavas 1.ģimnāzijai.

Savukārt 26.martā savu cīņas sparu vairākās stafetēs demonstrēja četrpadsmit Jelgavas pirmsskolas izglītības iestāžu komandas, kas ir lielākais komandu skaits sacensību vēsturē. Bērnudārzu grupā Lielās balvas kausu savā īpašumā ieguva divi uzvarētāji – bērnudārzi „Zemenīte” un “Vārpiņa”.