26.2 °C, 2.8 m/s, 87.3 %

Sākumlapa JaunumiJelgavnieki sagrauj HS „Rīga/Prizma-2” vienību
Jelgavnieki sagrauj HS „Rīga/Prizma-2” vienību
28/01/2013

26.janvārī Jelgavas ledus hallē hokeja klubs „Zemgale/JLSS” aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču, kurā sacentās ar HS „Rīga/Prizma-2” vienību, un izcīnīja pārliecinošu uzvaru – 8:3 (2:1;3:1;3:1). Lielisks sniegums komandas kapteiņa Gunta Pujāta izpildījumā, gūti trīs vārti un atdota viena rezultatīva piespēle.

Publicitātes foto

Mēneša pēdējo maču jelgavnieki iesāka ar diviem jaunumiem sastāvā. „Zemgales” rindās šodien debitēja uzbrucējs Rihards Remiņš, kurš kopā ar traumu sadziedējušo Artjomu Ogorodņikovu un kapteini Gunti Pujātu veidoja jelgavnieku pirmo maiņu. Savukārt aizsardzībā laukumā devās Artūrs Ozols, kurš debijas mačā darbojās pārliecinoši.

Mačs iesākās ar vairākām kļūdām abu vienību izpildījumā, pirmie savu spēli atrada jelgavnieki, un pēc komandas kapteiņa gūtajiem vārtiem izgājienā, izvirzījās vadībā – 1:0. Astotajā minūtē rezultāta starpība tika dubultota – precīzs krievu leģionāra Matveja Bistrova plaukstas metiens un jau 2:0. Turpinājumā laukumā nedaudz veiksmīgāk darbojās rīdzinieki, kuri vienus vārtus mača 16.minūtē atguva, kad precīzi meta Artūrs Valdmanis.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē rezultāts kļuva neizšķirts (vārtus guva Jānis Puriņš), kas solīja interesantus pavērsienus mača turpinājumā. „Zemgale” spēja strauji savu spēli uzlabot, par ko tika atalgoti ar vairākām vārtu gūšanas iespējām, un trīs no tām tika realizētas. Vispirms savus otros vārtus mačā guva Pujāts, bet vēlāk savu vārdu teica Raivis Kurnīgins, bet punktu trešdaļai pielika komandas kapteinis – 5:2.

Arī trešajā trešdaļā turpinājās rezultatīvs hokejs, iespaidīgi uz Jelgavas ledus halles laukuma izskatījās tieši „Zemgales” pirmā maiņa, kura komandas labā guva sestos vārtus, to paveica aizsargs Aleksandrs Galkins, kurš šodien nodemonstrēja savas labākās īpašības. Arī „Prizma-2” nepalika bez vārtu guvuma, vēlreiz precīzi meta Puriņš. Atlikušajā mača laikā jelgavnieki guva vēl divus vārtus (Galkins un Artūrs Āboliņš), un svinēja uzvaru arī visā mačā – 8:3.