14.9 °C, 0.7 m/s, 84.9 %

Sākumlapa JaunumiHK „Zemgale/JLSS” lieliskā spēlē uzvar „Metalurgu”
HK „Zemgale/JLSS” lieliskā spēlē uzvar „Metalurgu”
10/01/2013

9.janvārī, pulksten 19.30, hokeja klubs „Zemgale/JLSS” aizvadīja Latvijas Čempionāta spēli, kurā tikās ar SK „Liepājas Metalurgs-2” vienību. Jelgavnieki, divreiz atspēlējot divu vārtu deficītu, izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:4. Divi gūti vārti un viena rezultatīva piespēle aizsarga Viestura Cimermaņa un kanādiešu uzbrucēja Šeina Hefernana izpildījumā.

Mačs Jelgavā iesākās ar nelielu viesu pārsvaru, jelgavnieki acīmredzot nebija gatavi kurzemnieku piedāvātajiem ātrumiem un jau 5.minūtē nonāca iedzinējos, kad pēc Valtera Freja metiena rezultāts kļuva 0:1. Nedaudz vēlāk „Metalurgs” spēja rezultāta starpību dubultot – astotajā minūtē precīzi meta Freimanis. Tā vien šķita, ka šāda mača pavērsiens jelgavniekus salauzīs, taču tā nedomāja „Zemgale”, kas, pateicoties lieliskam Viestura Cimermaņa plaukstas metienam, spēja vienus vārtus atgūt un atpūtā komandas devās pie rezultāta 1:2.

Otrajās 20 minūtēs tika gūti vieni vārti un to paveica kanādiešu uzbrucējs Šeins Hefernans, kurš tikai šodien atgriezās Jelgavā un nebija gulējis vairāk kā 20 stundas. Uzbrucējs pielaboja aizsarga Rihards Štrausa mesto ripu.

Trešās trešdaļas pirmajā pusē laukumā veiksmīgā darbojās viesi, kuri spēja gūt divus vārtus. Vispirms strīdīgā epizodē ripu jelgavnieku tukšajos vārtos raidīja Haralds Neimanis, bet 53. minūtē 2:4 panāca Olafs Aploks. Pateicoties vētrainam skatītāju atbalstam, jelgavnieki spēja saņemties un 58. minūtē vienus vārtus atguva, kad vairākumā izcēlās uzbrucējs Miks Komuls, bet 28 sekundes pirms mača beigām, lielisku Gunta Pujāta piespēli vārtos pārvērts Hefernans – 4:4. Šāds spēles pavērsiens manāmi pārsteidza kurzemniekus, bet uz maču sanākušie skatītāji radīja līdz šim skaļāko atbalstu Jelgavas Ledus hallē.

Pēcspēles metienos savu iespēju neizmantoja un Mihailu Koturovu apspēlēt nespēja Klāvs Plānics, bet Cimermanis savu iespēju izmantoja, tādējādi uzvaru mačā un divus punktus izcīnīja „Zemgale/JLSS”.

Nākamā spēle jelgavniekiem 19.janvārī viesos pret HK „Juniors”.