15.2 °C, 0.9 m/s, 92.5 %

Sākumlapa JaunumiHK„Zemgale/JLSS” pēdējā mājas spēlē uzvar SK „Rīga 96”
HK„Zemgale/JLSS” pēdējā mājas spēlē uzvar SK „Rīga 96”
20/12/2012

19.decembrī Hokeja klubs „Zemgale/JLSS” aizvadīja savu pēdējo šī gada mājas spēli, kurā tika izcīnīta pārliecinoša uzvara, spēlējot pret SK „Rīga 96” vienību – 9:2 (3:1;4:1;2:1). Rezultatīvākais mačā bija aizsargs Aleksandrs Galkins, kura kontā četras rezultatīvas piespēles, savukārt Rihardam Štrausam gūti divi vārti un viena rezultatīva piespēle.

Spēli krietni aktīvāk sāka jelgavnieki, kuri pirmajās divās minūtēs ieguva divu vārtu (Rihards Štrauss, Artūrs Āboliņš) handikapu. Piecpadsmitajā minūtē tika panākts arī 3:0, kad savus kārtējos vārtus guva „Zemgales” kapteinis Guntis Pujāts, taču trešdaļas turpinājumam jelgavniekiem koncentrācijas nepietika, 17.minūtē panākumu guva Romāns Romašovs, panākot 3:1.

Intriga par mača uzvarētāju tika izdzēsta otrajā trešdaļā, kad „Zemgales” spēja gūt četrus bezatbildes vārtus, panākot 7:1. Pēdējās divdesmit minūtēs laukumā valdīja emocijas, nevis kvalitatīvs hokejs. Galarezultātā „Zemgale/JLSS” izcīnīja astoto uzvaru 16 spēlēs.