14.8 °C, 3.7 m/s, 78.9 %

Sākumlapa JaunumiBK ”Jelgava” uzvara pār ”Liepāja/Triobet”
BK ”Jelgava” uzvara pār ”Liepāja/Triobet”
31/10/2012

30.oktobrī Zemgales Olimpiskajā centrā norisinājās cīņa starp BK ''Jelgava'' un komandu ''Liepāja/Triobet'', kurā pārliecinošu uzvaru guva mājinieki. Nākamā spēle pret ''Liepāja/Triobet'' jau 2.novembrī.

Spēles sākumu raksturoja līdzvērtīga cīņa, kas savu pavērsiena punktu guva jau pirmās ceturtdaļas beigās, kad BK ''Jelgava'' guva pārsvaru pār Liepājas komandu. Spēle bija ātra un BK ''Jelgava'' labi „strādāja” gan uzbrukumā, gan aizsardzībā.

Otrajā ceturtdaļā mājinieku komanda turpināja palielināt savu pārsvaru, kas pēc pirmā puslaika sasniedza deviņpadsmit punktus. ''Liepāja/Triobet'' nepadevās, taču BK ''Jelgava'' parādīja savu pārākumu un pārsvaru saglabāja līdz pat spēles beigām, kad ar septiņpadsmit punktu pārsvaru BK ''Jelgava'' svinēja savu uzvaru.

BK ''Jelgava'' komandas sastāvā rezultatīvākais spēlētājs bija Andris Justovičs, spēles laikā ieskaitot 20 punktus savas komandas kontā, spēles rezultātu komandas labā aktīvi papildināja arī Kristaps Kanbergs – 12 punkti un Artūrs Dušelis – 11 punkti.

''Liepāja/Triobet'' komandā rezultatīvākie bija Renārs Magone un Toms Leiteris, katrs spēles laikā iemetot pa deviņiem punktiem.

Nākamo spēli BK ''Jelgava'' aizvadīs jau piektdien – 2. novembrī, kad vēlreiz Zemgales Olimpiskajā centrā sagaidīs komandu ''Liepāja/Triobet'', spēles sākums pulksten 19:30.

BK ''Jelgava'' – ''Liepāja/Triobet'' 79:62 (25:15, 47:28, 62:45, 79:62)

BK ''Jelgava'': A.Justovičs 20 p.,6 ab., K.Kanbergs 12 p., 4 rez. piesp., A.Dušelis 11 p., E.Krūmiņš 9 p., A.Brackett 9 p.,11 ab., L.Mizis 7 p.,12 ab., G.Justovičs 4 p., S.Silavs 3 p., A.Lagzdiņš 2 p., K.Paegle 2 p.

''Liepāja/Triobet'': R.Magone 9 p., T.Leiteris 9 p., A.Ate 8 p., I.Jakovičs 8 p., E.Ezerskis 8 p., A.Helmanis 7 p., T.Archer 6 p., E.Endzels 4 p., K.Miglinieks 3 p.