14.8 °C, 3.7 m/s, 78.9 %

Sākumlapa JaunumiHokeja klubs „Zemgale/JLSS” turpina uzvaru sēriju
Hokeja klubs „Zemgale/JLSS” turpina uzvaru sēriju
29/10/2012

Sestdien, 27.oktobrī, pulksten 15.30, Jelgavas Ledus hallē tika aizvadīta Latvijas čempionāta spēle, kurā vietējais hokeja klubs „Zemgale/JLSS” ar rezultātu 10-6 izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas, pārspējot HS „Rīga/Prizma 2” vienību.

Mačs iesākās ar lielu mājinieku pārsvaru, jelgavnieki kontrolēja mača gaitu un loģiski, ka pirmie guva vārtus – lielisku Raivja Kurnigina piespēli vārtos pārvērta uzbrucējs Artūrs Batraks. Ilgi gan „Zemgale” vadībā neatradās, jo 34 sekundes vēlāk izlīdzinājumu panāca Kārlis Brants. Pēc pirmās trešdaļas 1-1.

Otrās trešdaļas sākumā spēle sagriezās kājām gaisā, mača 23.minūtē vadībā jau izvirzījās „Prizma-2”, jo precīzi meta Jānis Puriņš. „Zemgali” šāds mača ritējums acīmredzami neapmierināja un 28.minūtē skaistus vārtus guva kanādiešu uzbrucējs Šeins Hefernans, kurš kopumā mačā bija ļoti aktīvs. Nedaudz vēlāk mājinieki nokļuva mazākumā, kurā vispirms izdevās gūt vārtus (Artjoms Ogorodņikovs), bet vēlāk arī zaudēt, kad 3-3 panāca Didzis Jansons. Mača 36.minūtē mājinieki izvirzījās vadībā, kad vairākumā precīzi no zilās līnijas meta aizsargs Krišs Kupčus.

Nākamais jelgavnieku mazākums izvērtās vēl veiksmīgāks, jo „Zemgale” pamānījās četratā gūt pat divus vārtus – vispirms izcēlās komandas kapteinis Guntis Pujāts, bet nedaudz vēlāk arī viņa maiņas partneris Artjoms Ogorodņikovs, panākot 6-3.

Trešajā trešdaļā komandas turpināja uguņot, beigās rezultāts uz tablo vēstīja 10-6, mājinieku labā. Jāpiebilst, ka mača beigās abu komandu spēlētāju starpā izvērtās nelieli asumi.

Rezulatīvākie jelgavnieku rindās bija Aldis Āboliņš (2+2), Artjoms Ogorodņikovs (2+2) un Guntis Pujāts (1+3).