Sports

Sākumlapa JaunumiSportsDžudistiem “Bērnu kausa” 2. posmā 12 medaļas
Džudistiem “Bērnu kausa” 2. posmā 12 medaļas
07/11/2023

Aizvadīts Latvijas Džudo federācijas rīkotā “Bērnu kausa” 2. posms, kurā Jelgavas jaunie sportisti izcīnīja 12 medaļas – četras zelta, trīs sudraba un piecas bronzas.

“Bērnu kausa” 2. posmā savu prasmi un meistarību demonstrēja 200 jaunie džudisti no dažādiem Latvijas sporta klubiem un skolām. Viņi startēja divās vecuma grupās: U-10 un U-12. Kā informē Latvijas Džudo federācija, Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas džudisti komandu kopvērtējumā ieguva 3. vietu.

No jelgavniekiem individuāli zelta medaļu izcīnīja Amēlija Krūze U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 29 kilogramiem, Patrīcija Gāznere U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 40 kilogramiem, Adrians Zeļonijs U-10 vecuma grupā svara kategorijā virs 50 kilogramiem un Krišjānis Čulba U-12 vecuma grupā svara kategorijā virs 55 kilogramiem.

Sudraba medaļu izcīnīja Poļina Šlikova U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 36 kilogramiem, Aleksa Semena U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 44 kilogramiem un Jehors Olhoviks U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 42 kilogramiem.

Bronzas medaļu izcīnīja Elīza Siliņa U-12 vecuma grupā svara kategorijā virs 44 kilogramiem, Arturs Ribaks U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 42 kilogramiem, Dmitrijs Viskrebencevs un Timurs Galkins U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 30 kilogramiem un Domeniks Meinards U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 34 kilogramiem.

Jāatgādina, ka “Bērnu kausam” pavisam būs trīs posmi, pēdējais posms notiks 2. decembrī. Pēc visu posmu noslēgšanas uzvarētāji saņems speciālās Latvijas Džudo federācijas balvas.

“Bērnu kausa” 1. posmā Jelgavas sportisti izcīnīja 16 medaļas – sešas zelta, četras sudraba un sešas bronzas.