Sports

Sākumlapa JaunumiSportsDžudistiem “Bērnu kausa” 1. posmā 16 medaļas
Džudistiem “Bērnu kausa” 1. posmā 16 medaļas
06/10/2023

Aizvadīts Latvijas Džudo federācijas rīkotā “Bērnu kausa” 1. posms, kurā Jelgavas jaunie sportisti izcīnīja 16 medaļas – sešas zelta, četras sudraba un sešas bronzas.

“Bērnu kausa” 1. posmā savu prasmi un meistarību demonstrēja 262 jaunie džudisti no 25 Latvijas, Lietuvas un Igaunijas klubiem un sporta skolām. Viņi startēja divās vecuma grupās: U-10 un U-12.

No jelgavniekiem zelta medaļu izcīnīja Amēlija Krūze U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 29 kilogramiem, Jehors Olhoviks U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 42 kilogramiem, Poļina Šlikova U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 36 kilogramiem, Patrīcija Gāznere U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 40 kilogramiem, Aleksa Semena U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 44 kilogramiem un Elīza Lagzdiņa U-12 vecuma grupā svara kategorijā virs 44 kilogramiem.

Sudraba medaļu izcīnīja Adrians Zeļonijs U-10 vecuma grupā svara kategorijā virs 50 kilogramiem, Elīza Siliņa U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 40 kilogramiem, Romāns Kostromins U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 46 kilogramiem, Ņikita Vaitehovičs U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 55 kilogramiem.

Bronzas medaļu izcīnīja Evelīna Šmite U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 29 kilogramiem, Domeniks Meinards un Marsels Kiseļovs U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 34 kilogramiem,  Sofija Ivanova U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 36 kilogramiem, Arina Freiberga U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 44 kilogramiem, Krišjānis Čulba U-12 vecuma grupā svara kategorijā virs 55 kilogramiem.

“Bērnu kausam” pavisam būs trīs posmi: otrais – 4. novembrī, trešais – 2. decembrī. Pēc visu posmu noslēgšanas uzvarētāji saņems speciālās Latvijas Džudo federācijas balvas.