Sports

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavnieks tekvondo sacensībās izcīna bronzu
Jelgavnieks tekvondo sacensībās izcīna bronzu
12/09/2023

9. un 10. septembrī Varšavā, Polijā, notika starptautisks tekvondo reitinga turnīrs “Polish open G1”. Jelgavas sportists Ruslans Lepins-Žagars tajā izcīnīja bronzas medaļu.

Kā Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” stāsta Jelgavas tekvondo kluba “Olimpiks” vadītājs un treneris Vitālijs Lepins-Žagars, turnīrā Varšavā piedalījās ap 600 sportistu no vairāk nekā 40 valstīm. Latviju pārstāvēja trīs klubi, tostarp Jelgavas klubs “Olimpiks”.

Jelgavas kluba pārstāvis Ruslans Lepins-Žagars izcīnīja bronzas godalgu 11 sportistu konkurencē junioru grupā (15–17 gadi) svara kategorijā līdz 51 kilogramam. “Pirmajā aplī saskaņā ar izlozi viņam bija brīvs, otrajā aplī pretī stājās Lielbritānijas sportists, kuru Ruslans pārliecinoši uzvarēja, un iekļuva pusfinālā. Pusfinālā pret Grieķijas pārstāvi līdz pat pēdējām raunda sekundēm Ruslans bija vadībā, tomēr pretiniekam izdevās atgūt svarīgu punktu, kas diemžēl liedza Ruslanam iekļūt finālā,” stāsta V.Lepins-Žagars.

Līdz ar to R.Lepins-Žagars izcīnīja 3. vietu.