24.7 °C, 4.7 m/s, 49.2 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavniekam pasaules čempionātā ārmreslingā trīs medaļas
Jelgavniekam pasaules čempionātā ārmreslingā trīs medaļas
05/09/2023

No 24. augusta līdz 3. septembrim Kazahstānā notika pasaules čempionāts ārmreslingā. Kluba “Legacy Jelgava” pārstāvji izcīnīja trīs medaļas.

Visas trīs medaļas ir jelgavnieka Kristapa Blūmaņa kontā. Viņš U-23 vecuma grupā svara kategorijā līdz 75 kilogramiem izcīnīja zelta medaļu cīņās ar labo roku un sudraba medaļu cīņās ar kreiso roku. Tāpat Kristaps startēja arī pieaugušo vecuma grupā svara kategorijā līdz 75 kilogramiem, kur izcīnīja sudrabu cīņās ar kreiso roku. Pieaugušo konkurencē cīņās ar labo roku Kristaps ierindojās 5. vietā.

Pasaules čempionātā startēja vēl viens kluba “Legacy Jelgava” pārstāvis Vladislavs Krasovskis – pieaugušo grupā svara kategorijā līdz 80 kilogramiem. Viņš cīņās ar labo roku ieguva 5. vietu, savukārt cīņās ar kreiso roku – 6. vietu.