19 °C, 3.5 m/s, 72.6 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavniece kļūst par Latvijas junioru čempioni vieglatlētikā
Jelgavniece kļūst par Latvijas junioru čempioni vieglatlētikā
20/06/2023

Ogrē aizvadīts Latvijas čempionāts vieglatlētikā junioriem (U-20) un jauniešiem (U-18). Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) vieglatlēti izcīnīja piecas medaļas – vienu zelta un četras bronzas.

Par Latvijas čempioni junioru (U-20) vecuma grupā kļuva Albertīna Rudņeva 3000 metru kavēkļu skrējienā ar rezultātu 12:08,29 minūtes. Viņai arī bronza junioru grupā 3000 metru skrējienā ar rezultātu 11:14,01 minūte.

Vēl junioru čempionātā bronzas medaļu izcīnīja Artūrs Konderko kārtslēkšanā ar rezultātu 3,35 metri.

Arī jauniešu (U-18) čempionātā Jelgavas BJSS audzēkņiem divas bronzas medaļas: Sanijai Gasparovičai 800 metru skrējienā ar rezultātu 2:25,00 minūtes un Renāram Ragovskim šķēpa mešanā ar rezultātu 57,21 metrs.

Jāpiebilst, ka Latvijas čempionāts U-16 un U-14 vecuma grupā notiks Jelgavā 29. un 30. jūnijā.