17.1 °C, 2.6 m/s, 85.6 %

Sākumlapa JaunumiSportsSkolēni mācību gadu noslēdz ar 3×3 spēlēm brīvā dabā
Skolēni mācību gadu noslēdz ar 3×3 spēlēm brīvā dabā
31/05/2023

Pirmspēdējā mācību gada dienā Jelgavas skolu skolēniem bija iespēja piedalīties sacensībās “3×3 spēles brīvā dabā”, sacenšoties basketbolā, futbolā un volejbolā.

3×3 basketbolā 10.–12. klašu puišiem 1. vietu izcīnīja Jelgavas tehnikuma komanda, 2. vietu – Jelgavas 4. vidusskolas komanda, 3. vietu – Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas komanda. Meitenes sacentās 8.–12. klašu grupā, un tajā piedalījās divas komandas: Jelgavas 4. vidusskola un Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola. Meitenes aizvadīja divas spēles, un abās uzvarēja 4. vidusskola, līdz ar to izcīnot 1. vietu sacensībās.

Futbolā piedalījās puišu komandas 8.–12. klašu grupā. 1. vietu izcīnīja Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas zēni, 2. vieta – Jelgavas tehnikuma audzēkņiem, 3. vieta – Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas komandai.

Visvairāk dalībnieku bija 3×3 volejbolā. 8.–12. klašu meiteņu grupā uzvarēja Jelgavas tehnikuma pirmā komanda, 2. vietu izcīnīja Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas komanda, 3. vietu – Jelgavas 4. vidusskolas komanda. 8.–9. klašu puišu grupā 1. vietu ieguva Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas komanda, 2. vietu – Jelgavas Paula Bendrupa pamatskolas komanda. Vidusskolas klašu grupā bija vissīvākā konkurence – piedalījās septiņas komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās. Uzvaru kopvērtējumā izcīnīja Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas puiši, 2. vieta – Jelgavas tehnikuma pirmajai komandai, 3. vieta – Jelgavas 5. vidusskolas komandai.