20.1 °C, 3 m/s, 69.1 %

Sākumlapa JaunumiSportsNoslēgušās skolēnu spartakiādes futbola sacensības
Noslēgušās skolēnu spartakiādes futbola sacensības
20/04/2023

Ar uzvarētāju noskaidrošanu divās jaunākajās klašu grupās noslēgušās Jelgavas pilsētas 52. skolēnu spartakiādes sacensības futbolā.

Jaunākajā (4.–5. klase) grupā uzvarēja Jelgavas 4. vidusskolas komanda, otro vietu izcīnīja Jelgavas 5. vidusskolas komanda, trešo – Jelgavas 4. sākumskolas komanda.

Arī 6.–7. klašu grupā uzvarēja Jelgavas 4. vidusskolas komanda, otrie – Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas komanda, trešie – Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas komanda.

Abās vecākajās grupās futbola sacensības tika aizvadītas jau rudenī. 8.–9. klašu grupā uzvarēja Jelgavas 4. vidusskolas komanda. 2. vietu izcīnīja Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija, 3. vieta – Jelgavas Pārlielupes pamatskolai.

Savukārt vidusskolas klašu grupā uzvarēja Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas komanda, otro vietu izcīnīja Jelgavas tehnikuma komanda, trešie – Jelgavas 4. vidusskola.

Līdz ar to Jelgavas pilsētas 52. skolēnu spartakiādes sacensības futbolā ir noslēgušās.