25.2 °C, 2.6 m/s, 76 %

Sākumlapa JaunumiSportsKluba “Paisums” sportists kļuvis par Lietuvas čempionu
Kluba “Paisums” sportists kļuvis par Lietuvas čempionu
18/08/2021

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 14. un 15. augustā, Jelgavas ūdens motosporta kluba Paisums pārstāvji startēja Lietuvas čempionātā ātrumlaivām. Pateicoties veiksmīgiem startiem, jelgavnieks Mārtiņš Lauss kļuva par kaimiņvalsts čempionu laivu klasē F125.

Lietuvas pilsētā Kauņā norisinājās divi Lietuvas čempionāta ātrumlaivām posmi – otrais posms 14. augustā, trešais posms 15. augustā. Katrā posmā sportisti veica trīs braucienus. Jelgavas kluba “Paisums” sportists Valdis Kuķalks abas dienas izcīnīja 2. vietu laivu klasē “FR1000”, savukārt Mārtiņš Lauss abas dienas bija pirmais gan laivu klasē “F125”, gan laivu klasē “RN2000”. Kā Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” norādīja Valdis Kuķalks, sacensības bija smagas, jo bija stiprs vējš un viļņi.

Lietuvas čempionātam ātrumlaivām šosezon bija trīs posmi, tāpēc 15. augustā pēc trešā posma tika sveikti arī kopvērtējuma līderi un čempions. Pateicoties veiksmīgajiem startiem abās dienās, par Lietuvas čempionu laivu klasē “F125” kļuva jelgavnieks Mārtiņš Lauss, bet laivu klasē “RN2000” viņš kopvērtējumā ieguva 2. vietu. Tāpat 2. vieta kopvērtējumā arī Valdim Kuķalkam laivu klasē “FR1000”.

Jāatgādina, ka klasēs “RN2000” un “FR1000” sportists laivā brauc sēdus, savukārt laivu klasē “F125” sportists brauc guļus uz vēdera ar galvu pa priekšu.