27.4 °C, 0.7 m/s, 55.8 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas jaunie vieglatlēti izcīna 15 medaļas
Jelgavas jaunie vieglatlēti izcīna 15 medaļas
04/10/2021

2. oktobrī Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā, notika starptautiskas sacensības vieglatlētikā 2008.–2010. gadā dzimušiem bērniem. Jelgavas jaunie vieglatlēti izcīnīja 15 medaļas.

Vecākajā vecuma grupā – starp 2008. gadā dzimušajiem bērniem – divas medaļas izcīnīja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēknis Rihards Katkovskis (trenere – Santa Lorence). Rihardam 2. vieta 300 metru skrējienā un 3. vieta tāllēkšanā.

Vidējā vecuma grupā – starp 2009. gadā dzimušajiem bērniem – jelgavniekiem četras medaļas. Pie divām godalgām tika Jelgavas BJSS audzēkne Emīlija Brauna (trenere – Santa Lorence): viņai 1. vieta 300 metru skrējienā un 2. vieta tāllēkšanā. 600 metru skrējienā uzvarēja Jelgavas BJSS audzēkne Emīlija Vīksna (treneris – Markus Anzenavs). 4×100 metru jauktajā stafetē uzvarēja apvienotā Jelgavas BJSS un Jelgavas Vieglatlētikas kluba komanda: Anastasija Fomenko, Emīlija Brauna, Emīls Stūrmanis un Emīls Krauze.

Jaunākajā vecuma grupā – starp 2010. gadā dzimušajiem bērniem – Jelgavas sportistiem astoņas medaļas. Zelta godalgu 60 metru skrējienā izcīnīja Jelgavas Vieglatlētikas kluba pārstāve Alise Blauva, kurai 600 metru skrējienā – sudrabs. Sudraba medaļu 60 metru distancē ieguva cita Jelgavas Vieglatlētikas kluba pārstāve Adelīna Titova, bet zēnu konkurencē – Ričards Deribo no Jelgavas Vieglatlētikas kluba. 2. vietu 4×100 metru jauktajā stafetē izcīnīja Jelgavas Vieglatlētikas kluba komanda: Adelīna Titova, Alise Blauva, Roberts Marnauzs, Ričards Deribo. Bronzas medaļu tāllēkšanā izcīnīja Ričards Deribo, 600 metru skrējienā – Jelgavas Vieglatlētikas kluba audzēkne Poļina Kotova, 1000 metru skrējienā – Jelgavas BJSS audzēknis Roberts Marnauzs (trenere – Santa Lorence), 300 metru skrējienā – Jelgavas BJSS audzēkne Elīza Anna Gedrovica (trenere – Santa Lorence).

Jaunie vieglatlēti sacentās šādās disciplīnās: 60 metru skrējiens, 60 metru barjerskrējiens, 300 metru skrējiens, 600 metru skrējiens meitenēm, 1000 metru skrējiens zēniem, tāllēkšana, augstlēkšana, bumbiņas mešana, 4×100 metru jauktā stafete. Pavisam sacensībās startēja ap 300 dalībnieku.

Sacensības rīkoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” sadarbībā ar Jelgavas Vieglatlētikas klubu.