Sākumlapa JaunumiSports“Petrow/Jelgava” pusfinālā tiksies ar FK “Nikars”
“Petrow/Jelgava” pusfinālā tiksies ar FK “Nikars”
28/03/2022

Komanda Petrow/Jelgava iekļuvusi Optibet telpu futbola virslīgas pusfinālā, kurā tiksies ar FK Nikars.

Ceturtdaļfinālā “Petrow/Jelgava” cīņā līdz divām uzvarām pārliecinoši pārspēja FC “Nikers”. Pirmā spēle 9. martā Jelgavā noslēdzās ar 9:0 par labu “Petrow/Jelgava”, otrā spēle 26. martā izbraukumā noslēdzās ar rezultātu 7:2 “Petrow/Jelgava” labā. Līdz ar to Jelgavas komanda iekļuva pusfinālā.

Pusfinālā mūsu komandas pretinieki būs FK “Nikars”, kas regulāro turnīru noslēdza 3. vietā un ceturtdaļfinālā pārspēja FK “Nīca/Otankimill”. Pusfinālā cīņas ilgs līdz vienas komandas trīs uzvarām. “Petrow/Jelgava” pusfināla spēļu kalendārs:

• 2. aprīlī pulksten 14 Zemgales Olimpiskajā centrā,
  • 9. aprīlī pulksten 16.45 izbraukumā,
  • 16. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā,
  • 23. aprīlī izbraukumā,
  • 30. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā.

Otrajā pusfināla pārī tiksies FK “Raba” un “Jēkabpils lūši/Ošukalns”. Pusfinālu pāru uzvarētāji cīnīsies par zelta medaļām, savukārt zaudētāji noskaidros bronzas medaļu ieguvējus.