22.5 °C, 2 m/s, 76.4 %

Sākumlapa JaunumiSports“Jiu Jitsu Team Jelgava” debitē ar bērnu komandu
“Jiu Jitsu Team Jelgava” debitē ar bērnu komandu
30/03/2022

Pirmo reizi kluba “Jiu Jitsu Team Jelgava” vēsturē tas tika pārstāvēts sacensībās ar bērnu komandu. Komanda piecu dalībnieku sastāvā izcīnīja piecas medaļas.

“Bērni mūsu klubā trenējas kopš 2019. gada, un šī bija pirmā reize, kad Jelgavu pārstāvēja bērnu komanda. Tās mūsu kluba bērniem bija pirmās sacensības,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” norādīja kluba vadītājs Romāns Jermaļonoks.

kluba “Jiu Jitsu Team Jelgava” komanda 26. martā piedalījās Lietuvas atklātajā brazīļu džiu džitsu čempionātā bērniem un jauniešiem Lietuvas pilsētā Pakrojā. Komandas sastāvā bija pieci jaunie sportisti, un komanda izcīnīja piecas medaļas: divas sudraba un trīs bronzas. “Tā kā šīs sportistiem bija pirmās sacensības, emocijas un pārdzīvojumi sita augstu vilni,” piebilst kluba vadītājs.

Sudraba medaļu izcīnīja Renārs Runis vecuma grupā līdz 10 gadiem svara kategorijā līdz 35 kilogramiem un Madara Zīmele vecuma grupā 7-8 gadi svara kategorijā līdz 35 kilogramiem.

Bronzas medaļu izcīnīja Raivo Zīmelis vecuma grupā līdz 13 gadiem svara kategorijā līdz 65 kilogramiem, Jasmīna Jermaļonoka vecuma grupā 7-8 gadi svara kategorijā līdz 35 kilogramiem un Regnārs Jermaļonoks vecuma grupā līdz 15 gadiem svara kategorijā līdz 70 kilogramiem.

Sacensībās kopumā startēja 110 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas.