19.2 °C, 1.3 m/s, 91.4 %

Sākumlapa JaunumiSportsAlbertīnai Rudņevai jauns personīgais rekords
Albertīnai Rudņevai jauns personīgais rekords
19/07/2022

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēte Albertīna Rudņeva pārstāvēja Latviju Baltijas U-20 komandu čempionātā un sasniedza jaunu personīgo rekordu 3000 metru kavēkļu skrējienā.

Baltijas U-18 (jauniešu) un U-20 (junioru) komandu čempionāts vieglatlētikā notika 16. un 17. jūlijā Lietuvas galvaspilsētā Viļņā. Valsti katrā disciplīnā varēja pārstāvēt divi sportisti katrā vecuma grupā. Albertīna startēja U-20 konkurencē 3000 metru kavēkļu skrējienā.

Skrējienā piedalījās piecas sportistes. Pirmās divas finišēja igaunietes, 3. vietu izcīnīja Albertīna Rudņeva ar rezultātu 12:17,60 minūtes. Tas viņai ir jauns personīgais rekords, kā arī šīs sezonas labākais rezultāts. “Albertīna apsteidza otru Latvijas sportisti, kurai zaudēja Latvijas U-20 čempionātā, un lietuvieti. Es lepojos ar viņu un apbrīnoju viņas pašatdevi gan treniņos, gan sacensībās!” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” pauda Albertīnas trenere Laila Nagle.

Valstu kopvērtējumā gan jauniešu, gan junioru grupā uzvarēja Igaunijas vieglatlēti, 2. vietu ieņēma Latvijas vieglatlēti, trešie – Lietuvas vieglatlēti. U-20 grupā igauņi sakrāja 281 punktu, latvieši – 268 punktus, lietuvieši – 225 punktus, informē Latvijas Vieglatlētikas savienība.

Jāpiebilst, ka no Latvijas U-20 sportisti sezonas labāko rezultātu sasniedza 18 disciplīnās.