18.7 °C, 1.9 m/s, 91.3 %

Sākumlapa JaunumiSportsDžudistiem Tartu 16 medaļas
Džudistiem Tartu 16 medaļas
21/11/2022

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas un kluba KIN džudisti sacensībās Igaunijas pilsētā Tartu izcīnījuši 16 medaļas – vienu zelta, četras sudraba un 11 bronzas.

Jelgavas džudisti piedalījās starptautiskās sacensībās “Kaimu Kēraka memoriāls”, kas, pēc treneres Marinas Mazures teiktā, pulcēja vairāk nekā 500 dalībnieku no piecām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Ukrainas.

Jelgavas džudisti izcīnīja 16 medaļas. Zelta medaļu izcīnīja Romāns Kostromins U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 40 kilogramiem. Sudraba medaļu izcīnīja Iļdars Šeluhins U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 34 kilogramiem, Milana Krivonosa U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 32 kilogramiem, Jānis Jakobs Birnītis U-12 vecuma grupā svara kategorijā virs 50 kilogramiem un Sofija Losāne U-16 vecuma grupā svara kategorijā virs 63 kilogramiem.

Bronzas medaļu izcīnīja Elīna Šeluhina U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 26 kilogramiem, Marks Rodcevičs U-10 vecuma grupā līdz 26 kilogramiem, Marks Portakovs U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 29 kilogramiem, Marks Portakovs U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 28 kilogramiem, Kirils Kulakovs U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 30 kilogramiem, Aleksandrs Popoks U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 38 kilogramiem, Tamerlans Voroņeckis U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 42 kilogramiem, Iļdars Šeluhins U-14 vecuma grupā svara kategorijā līdz 35 kilogramiem, Aleksandrs Kabacijs U-14 vecuma grupā svara kategorijā līdz 46 kilogramiem, Dmitrijs Žukausks U-14 vecuma grupā svara kategorijā virs 70 kilogramiem, Deniss Britikovs U-16 vecuma grupā svara kategorijā līdz 60 kilogramiem.

Kopumā Jelgavas džudisti komandu kopvērtējumā izcīnīja 15. vietu 43 klubu konkurencē.