Sākumlapa JaunumiSportsFK “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
FK “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
10/09/2017

Jelgavnieki turpina cīnīties! Nākamā spēle 10.septembrī!

Š.g. 25.augustā futbola klubs “Jelgava” savā laukumā Zemgales olimpiskajā centrā (ZOC) aizvadīja “SynotTip” Latvijas futbola Virslīgas 20.kārtas spēli, kurā ar rezultātu 1:2 (1:0) zaudēja “Riga” FC futbolistiem. Jelgavnieki pēdējo uzvaru Virslīgā izcīnīja jūnija mēneša vidū, bet pēdējās sešās spēlēs piedzīvoti 4 zaudējumi un izcīnīti 2 neizšķirti. Kluba vadība informē, ka septiņas spēles pirms Virslīgas sezonas beigām un pirms Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla mača, FK “Jelgava” ir parakstījis sadarbības līgumu ar 49 gadus veco krievu speciālistu Ravilu Sabitovu, kurš līdz pat sezonas beigām pildīs komandas galvenā trenera funkcijas.

Nākamo Virslīgas čempionāta kārtas spēli FK “Jelgava” spēlētāji aizvadīs svētdien, 10.septembrī izbraukumā pret “RFS” vienību. Spēles sākums NSB “Arkādija” laukumā pulksten 17.00.

Iepriekšējās spēles

Augustā ZOC aizvadītās spēles pirmajās minūtēs nedaudz vairāk bumbu kontrolēja viesi, kas 25 minūtē ļāva izveidot divas vārtu gūšanas pie “Jelgavas” vārtiem, taču abās epizodēs pietrūka precizitātes noslēdzošās darbībās. Tā 10.minūtē Džordže Šušnars mājinieku soda laukumā atbruņoja no bumbas Mārci Ošu un sita, taču garām. Savukārt mājinieki gan līdz sitieniem par pretinieka vārtiem netika, lai gan spēja tikt pie vairākām teorētiski izdevīgām standartsituācijām. Situācija izmainījās 39.minūtē, kad pēc Alana Siņeļņikova izpildītā stūra sitiena lieliskā pozīcijā pie tālā vārtu staba atradās M.Ošs, kurš bija precīzs – 1:0. Pēc pāris minūtēm rīdzinieki varēja rezultātu izlīdzināt, kad Minori Sato deva piespēli gar vārtiem, taču neviens no rīdziniekiem tā arī nespēja to raidīt vārtos. 43.minūtē lielisku centrējumu veica Gints Freimanis, bumbu augstā lēcienā ar galvu sita Gļebs Kļuškins, un viesu vārtos ļoti nepārliecinoši nospēlēja Vladislavs Kurakins. Pēc pirmā puslaika neliels pārsvars mājiniekiem – 1:0.

Otrais puslaiks iesākās ar lielu “Riga” futbolistu spiedienu, jelgavnieki ilgi spēja organizēti aizsargāties, tomēr 61.minūtē rezultāts tika izlīdzināts, kad rezultatīvu piespēli veica Andrejs Kovaļovs, bet precīzi bumbu vārtu devītniekā sita Bogdans Vaščuks. Arī turpinājumā rīdzinieki aktīvi uzbruka mājinieku vārtiem, bet 88.minūtē pēc stūra sitiena veiksmīgi ar galvu bumbu jelgavnieku vārtu tīklā sita Kasprs Gorkšs, izraujot uzvaru savai komandai.

“SynotTip” Latvijas futbola Virslīga; 20.kārta

FK “Jelgava” – “Riga” FC 1:2 (1:0)

Brīdinājumi: Ošs, Rafaļskis; Smirnovs

Vārti: Ošs 39’; Vaščuks 61’, Gorkšs 88’

FK “Jelgava”: Kaspars Ikstens, Endijs Šlampe, Mārcis Ošs, Gins Freimanis, Reinis Flaksis, Maksims Rafaļskis, Artis Jaudzems, Gļebs Kļuškins (46’ Apiņš), Alans Siņeļņikovs (46’ Kaubers), Klērs Hē.

Uzziņai

Šogad Virslīgas čempionātā būs 28 spēles. Jelgavnieki vismaz pirmās divas mājas spēles aizvadīs Olaines stadionā, bet sezonu noslēgs 4.novembrī ar mājas spēli pret “RFS”. Turnīra tabula un rezultāti: http://online.lff.lv