Sākumlapa JaunumiSportsOPTIBET HOKEJA LĪGA / LATVIJAS ČEMPIONĀTS HOKEJĀ
OPTIBET HOKEJA LĪGA / LATVIJAS ČEMPIONĀTS HOKEJĀ
17/09/2017

HK “Zemgale/LLU” atkal uzvar! Nākamā spēle 20.septembrī!

Optibet Hokeja līgas (OHL) čempionāta regulārās sezonas turnīru veiksmīgi aizvada Haralda Vasiļjeva trenētā hokeja kluba “Zemgale/LLU” komanda, kas šī gada 16.septembrī, Volvo ledus hallē Rīgā, pēcspēles metienos ar rezultātu 5:4 pārspēja hokeja skolas “Rīga” komandu. Izšķirošos vārtus jelgavnieku sastāvā realizēja baltkrievu leģionārs Ivans Ribčiks.

Nākamo spēli HK “Zemgale/LLU” aizvadīs trešdien, 20.septembrī Rīgā pret vietējo “Mogo”. Spēles sākums Mogo ledus hallē pulksten 19.15.

Aizvadītajā OHL čempionāta spēlē Rīgā šķita, ka Jelgavas hokejisti varētu pārliecinoši pierādīt savu pārākumu, jo jau spēles 2.minūtē savus otros vārtus jaunajā sezonā iemeta Emīls Potāpovs, kurš potenciāli varētu būt arī viens no HK “Zemgale/LLU” komandas uzbrukuma līderiem. Perioda vidusdaļā Ivans Ribčiks jelgavniekiem sniedza jau divu vārtu pārsvaru, taču tad sekoja neliels atslābums, un rīdzinieki vienus vārtus atguva, tādējādi pēc 20 minūtēm viesiem 2:1 pārsvars.

Otrajā periodā jelgavnieki netika galā ar enerģiskajiem rīdziniekiem, kā rezultātā daudz laika pavadīja mazākumā, taču pretinieki savas iespējas izmantot nespēja, un 38.minūtē I.Ribčiks guva otros vārtus spēlē – 3:1. 31 sekundi pirms perioda beigām izcēlās arī Reinis Švēdenbergs, sniedzot jau šķietami komfortablo 4:1 pārsvaru.

Rīgas komanda pie šāda rezultāta nepadevās un izmantoja viesu atslābumu. 14 minūšu laikā mājinieki guva trīs bezatbildes vārtus, izraujot papildlaiku – 4:4. Piecās minūtēs neviena no komandām spēles likteni neizšķīra, tāpēc bija jāizpilda pēcspēles metieni. “Zemgale/LLU” rindās precīzi meta E.Potāpovs un I.Ribčiks, kamēr ar abiem pretinieku bullīšiem galā tika Reinis Petkus – 5:4 Jelgavas vienības uzvara.

“Rīga” – “Zemgale/LLU” 4:5 (1:2; 0:2; 3:0; 0:0; 0:1)

Vārti: 1:45 Potāpovs (Švēdenbergs) 0:1, 9:57 Ribčiks (Kurņigins, Feoktistovs) 0:2, 11:26 Fursa (Kalnbērziņš) 1:2, 37:30 Ribčiks (Feoktistovs, Kurņigins, vair.) 1:3, 39:29 Švēdenbergs (Ribčiks) 1:4, 42:13 Opelts (Bērziņš, Builis) 2:4, 51:12 Barkāns (Fursa, Bakanovs, vair.) 3:4, 53:59 Cipruss (Fursa, Kalnbērziņš, vair.) 4:4, 65:00 Ribčiks

Vārtsargi: Romanovskis (līdz 40:00), Norvaišs (no 40:00) – Petkus.

Par OHL

Jaunajā OHL sezonā katra komanda kopumā aizvadīs 30 spēles regulārajā čempionātā, bet izslēgšanas mačos iekļūs četras labākās vienības, kas pusfinālā un finālā spēkosies līdz četrām uzvarām. Kā liecina LHF mājas lapā publicētā informācija, šī gadda čempionātā startēs sešas hokeja komandas: