Sākumlapa JaunumiSportsFK “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
FK “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
18/09/2017

Jelgavniekiem izbraukuma spēle 25.septembrī!

Svētdien, 10.septembrī sadionā “Arkādija”, Rīgā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 21.kārtas noslēdzošā spēle, kurā “RFS” komandai izdevās pārliecinoši pieveikt FK “Jelgava” komandu ar rezultātu. 3:0. Jelgavniekiem šis bija ceturtais zaudējums pēdējās piecās čempionāta spēlēs, tomēr Jelgavas komandas galevenais treneris Ravils Sabitovs cer uzlabot spēlētāju morālo noskaņojumu un spēles sistēmu.

Nākamo Virslīgā čempionāta kārtas spēli FK “Jelgava” aizvadīs pirmdien, 25.septembrī izbraukumā pret FK “Liepāja/Mogo”. Spēles sākums pulksten 20:25.

Iepriekšējās spēles

Pirmā spēle sava jaunā galvenā trenera R.Sabitova vadībā jelgavnieki iesāka aktīvi un vismaz bumbas kontrolē mājiniekiem krietni nezaudēja. To gan nevar teikt uzbrukuma darbībās, jo visa pirmā puslaika laikā neviens puslīdz bīstams vārtu gūšanas moments pie “RFS” vārtiem netika izveidots. Savukārt rīdzinieki jau pirmajās 20 minūtē tika pie vismaz divām labām vārtu gūšanas iespējām. 15.minūtē bīstamu soda sitienu pie Kaspara Ikstena sargātajiem vārtiem izpildīja Laša Šergalašvili – bumba trāpīja pa vārtu pārlikni. Liels mājieku pārsvars uzbrūkošajā spēlē bija vērojams arī puslaika turpinājumā. Rezultāts tika atklāts mača 35.minūtē, kad jelgavnieku soda laukumā satikās divi Latvijas izlases spēlētāji – Gints Freimanis un Daniils Ulimbaševs, pēdējais krita pēc divcīņas un tika piešķirts 11 metru soda sitiens, kuru pārliecinoši realizēja Igors Kozlovs. Puslaika 45.minūtē rezultāts tika dubultots – centrējumu no labās malas gūtos vārtos pārvērta Daniils Ulimbaševs.

Otrā puslaika sākumā gūtie trešie vārti pielika punktu jebkādiem jautājumiem par šī mača uzvarētāju – 49.minūtē tos no soda laukuma labās puses guva Aleksejs Višņakovs. Tikai pēc šāda pavērsiena jelgavnieki spēja apdraudēt Daniila Sizko sargātos vārtus. “RFS” atdeva spēles iniciatīvu “Jelgavai”, taču ar uzbrukumu veidošanu visiem gāja gaužām neizteiksmīgi. Pietrūka ne tikai precīzu piespēļu, bet sapratnes pozicionālā spēlē. Savukārt paši mājinieki turpināja bīstami apdraudēt K.Ikstena vārtus, taču vairāk vārtus neguva.

SynotTip Latvijas Virslīga; 21.kārta

“RFS” – FK “Jelgava” 3:0 (2:0)

Vārti: Kozlovs 35’ (11m), Ulimbaševs 45’, A.Višņakovs 49’

Brīdnājumi: Solovjavs, Savičs; Šlampe, Freimanis

FK “Jelgava”: Ikstens, Šlampe (46’ Hē), Freimanis (K), Redjko, Ošs, Siņeļņikovs, Perepļotikins (62’ Klimaševičs), Rafaļskis, Kiriļins (58’ Kaubers), Flaksis, Jaudzems

Uzziņai

Šogad Virslīgas čempionātā būs 28 spēles. Jelgavnieki vismaz pirmās divas mājas spēles aizvadīs Olaines stadionā, bet sezonu noslēgs 4.novembrī ar mājas spēli pret “RFS”. Turnīra tabula un rezultāti: http://online.lff.lv