Sākumlapa JaunumiSportsJelgavnieki cīnīsies par bronzas medaļām!
Jelgavnieki cīnīsies par bronzas medaļām!
10/04/2018

Jelgavnieki cīnīsies par bronzas medaļām! Pirmā spēle 12.aprīlī!

Jelgavas vīriešu volejbola klubs “Biolars/Jelgava” 5.aprīlī Rīgā aizvadīja Latvijas volejbola čempionāta pusfinālsērijas otro spēli, kur trijos setos ar rezutlātu 0:3 (16:25; 15:25; 13:25) piedzīvoja zaudējumu pret spēcīgo “RTU/Robežsardze” komandu. Zaudējumi abās LČ pusfināla spēlēs liedz jelgavniekiem cīnīties par čempionāta zeltu, tādēļ VK “Biolars/ Jelgava” sezonu vēl var noslēgt iepriecinot līdzjutējus ar bronzas medaļām. Rezultatīvākais aizvadītajā spēlē Jelgavas vienībā šoreiz bija Jevgeņijs Vjatkins ar gūtiem 10 punktiem.

LČ spēli par 3.vietu VK “Biolars/Jelgava” aizvadīs ar Daugavpils “Ezerzeme/DU” komandu, kas pusfinālā piekāpās Jēkabpils “Lūšiem”. Bronzas medaļu ieguvējs noskaidrosies sērijā līdz divām uzvarām. Pirmā spēle starp Jelgavas un Daugavpils komandām paredzēta 12.aprīlī Daugavpilī.

Pusfināla sērijas pirmajā spēlē Jelgavā VK “Biolars/Jelgava” piedzīvoja sāpīgu neveiksmi piecu setu trillerī. Pēc zaudētiem pirmajiem diviem setiem jelgavnieki atgriezās spēlē, tiekot līdz izšķirošajai piektajai partijai.

Atbildes spēli, kas risinājās Rīgas 49.vidusskolā, jelgavnieki sāka ar visnotaļ drošu zaudējumu pirmajā setā (16:25). Rīdzinieku serves radīja lielas problēmas “Biolars/Jelgava” volejbolistiem, jelgavniekiem pieļaujot vienu kļūdu uzņemšanā pēc otras. Otrā seta ievadā Jelgavas volejbolisti turējās līdzi sāncenšiem, tomēr tuvāk seta galotnei spēle Jurija Deveikusa vadītai komandai pajuka, kas ļāva “RTU/Robežsardzei” tikt pie drošas uzvaras arī otrajā partijā (25:15).

Trešo setu pēdējo divu gadu Latvijas čempioni “RTU/Robežsardze” sāka ar četrām uzvarētām izspēlēm pēc kārtas, kas lika Deveikusam ņemt minūtes pārtraukumu. Mainīt neveiksmīgi ritošā mača gaitu tas nepalīdzēja, rīdziniekiem novedot spēli līdz likumsakarīgai uzvarai trīs setos, kas ļāva svinēt panākumu visā pusfināla sērijā.

“RTU/Robežsardze” – “Biolars/Jelgava” 3:0 (25:16; 25:15; 25:13)

Biolars/Jelgava: Jevgenijs Vjatkins 10, Gatis Slavēns 5, Aivis Āboliņš 5, Mārcis Jirgensons 3, Kārlis Levinskis 2, Kārlis Volodins 1, Andris Zadovskis 1, Vitālijs Cinne 1, Arvis Zelčs, Uģis Dombrovskis

Sērijā: 2-0

Uzziņai

Jelgavas vīriešu volejbola komanda 2017./2018.gada sezonā startē ar jaunu sastāvu, kuras kodolu veido – Arvis Zelčs, Viktors Korzenevics, Uģis Dombrovskis, Aivis Āboliņš, Andris Zadovskis, Aigars Sniedzāns, Kārlis Pauls Levinskis, Kārlis Volodins, Maksims Morozovs, Vitālijs Cinne un Mārcis Jirgensons. VK “Biolars/Jelgava” galvenais treneris arī šogad ir pieredzējušais Juris Deveikuss, trenera asistents Guntis Atvars, menedžeris Andrejs Jamrovskis, fizioterapeite Liena Glācniece.

Informācija: A.Birjuks