Sākumlapa JaunumiSportsJelgavnieki uzvar pirmo cīņu!
Jelgavnieki uzvar pirmo cīņu!
13/04/2018

Jelgavnieki uzvar pirmo cīņu! Nākamā bronzas spēle 14.aprīlī!

Šī gada 12.aprīlī Jelgavas vīriešu volejbola klubs “Biolars/Jelgava” Daugavpilī sāka cīņu par Latvijas čempionāta bronzas medaļām. Četru setu spēlē uzvaras laurus plūca Jelgavas vienība, nonākot viena panākuma attālumā līdz bronzas medaļas. VK “Biolars/Jelgava” viesos ar rezultātu 3:1 (20, -22, 20, 18) pārliecinoši apspēlēja vietējo Daugavpils Universitātes komandu. Uzvarētāju rindās 20 punkti Kārlim Paulam Levinskim, 17 punkti Vitālijam Cinnem un 12 punkti Gatim Slavēnam.

Otrā cīņa par LČ braonzas medaļām starp Jelgavas un Daugavpils volejbola vienībām tiks aizvadīta 14.aprīlī pulksten 18.00 Zemgales Olimpiskajā centrā. Bronzas medaļu ieguvējs noskaidrosies sērijā līdz divām uzvarām.

Latvijas čempionāta pusfinālā jelgavnieki divās spēlēs atzina pašreizējo čempionu VK “RTU/Robežsardzes” pārākumu. Sērijas pirmajā spēlē Jelgavā viss izšķirās dramatiskā piektā seta galotnē, kur mājinieki neizmanotoja mačbumbu un piedzīvoja zaudējumu. Savukārt atbildes spēlē Rīgā Jurija Deveikusa vadītā komanda cieta pārlieciošu sakāvi trijos setos.

2017./2018. gada regularajā sezonā VK “Biolars/Jelgava” divreiz pārspēja “Ezerzeme/DU” volejbolistus, abas reizes spēli pabeidzot trijos setos. Daugavpilī “Biolars/Jelgava” ieradās ar apņemšanos noslēgt sezonu uz pozitīvas nots. Optimismu ieviesa uzvara pirmajā partijā ar 25:20. Uzbrukumu noslēguma fāzē rezultatīvi darbojās Kārlis Pauls Levinskis un Vitālijs Cinne, kamēr blokā prasmīgi spēlēja Gatis Slavēns. Otrajā setā komandas gāja punkts punktā, taču galontē sekmīgāki izrādījās daugavpilieši (25:22). Līdzvērīga bija arī trešā partija, tomēr tuvāk tās beigām vairākus punktus pēc kārtas sakrāja jelgavnieki, kas ļāva vēlreiz izvirzīties vadībā setos. Ceturtajā partijā “Biolars/Jelgava” visu laiku atradās pāris punktu vadībā, kas arī palīdzēja pārliecinoši pabeigt setu (25:18) un spēli.

“Ezerzeme/DU” – “Biolars/Jelgava” 1:3 (20:25; 25:22; 20:25; 18:25)

“Biolars/Jelgava”: Kārlis Pauls Levinskis 20, Vitālijs Cinne 17, Gatis Slavēns 12, Aivis Ābolinš 8, Aigars Sniedzāns 7, Kārlis Volodins 3, Jevgeņijs Vjatkins 2

Sērijā: 0-1

Uzziņai

Jelgavas vīriešu volejbola komanda 2017./2018.gada sezonā startē ar jaunu sastāvu, kuras kodolu veido – Arvis Zelčs, Viktors Korzenevics, Uģis Dombrovskis, Aivis Āboliņš, Andris Zadovskis, Aigars Sniedzāns, Kārlis Pauls Levinskis, Kārlis Volodins, Maksims Morozovs, Vitālijs Cinne un Mārcis Jirgensons. VK “Biolars/Jelgava” galvenais treneris arī šogad ir pieredzējušais Juris Deveikuss, trenera asistents Guntis Atvars, menedžeris Andrejs Jamrovskis, fizioterapeite Liena Glācniece.

Informācija: A.Birjuks, LVF