Sākumlapa JaunumiSportsJelgavnieki punktus negūst
Jelgavnieki punktus negūst
17/04/2018

Jelgavnieki punktus negūst! Nākamā spēle 21.aprīlī!

Šī gada 14.aprīlī SynotTip futbola Virslīgas 3.kārtas izbraukuma spēlē futbola klubs “Jelgava” piedzīvoja zaudējumu pret turnīra līdervienību “RFS”. Rīdzinieki guva trīs bezatbildes vārtus, svinot uzvaru ar 3:0. FK “Jelgava” pēc trim aizvadītām spēlēm turnīra tabulā šobrīd atrodas 6.vietā.

Nākamo SynoTip kārtas spēli FK “Jelgava” komanda aizvadīs 21.aprīlī pulksten 19.00 Olaines pilsētas stadionā pret Riga FC. Paredzēts, ka šī būs noslēdzošā sezonas spēle Olainē, jo nākamās spēles “Jelgava” plāno aizvadīt Zemgales Olimpiskā centra stadionā.

Iepriekšējās spēles

Sezonas ievadā jelgavniekiem izdevās tikt pie uzvaras pār valsts čempioni Jūrmalas “Spartaku”, vēlāk piedzīvojot zaudējumu pret “Ventspils” komandu. Divās spēlēs trīs izcīnītie punkti ļāva krievu speciālista Raviļa Sabitova vadītai “Jelgavai” atrasties ceturtajā pozīcijā turnīra tabulā.

Pirms spēles ar RFS vienību FK “Jelgava” palika bez labās malas aizsarga Vjačeslava Jemeļjaņenko un centra pussarga Maksima Rafaļska – pie vainas nelieli savainojumi. Rezervē palika arī Artis Lazdiņš, kura vietā laukuma centrā ieņēma Andris Krušatins. No tribīnes spēlei sekoja līdzi leģionāri Sadī Gvejē un Aleksandrs Ņekrasovs, kuri vēl nav uzņēmuši optimālo formu.

Pirmo puslaiku aktīvi sāka RFS futbolisti, kuri ar bijušā jelgavnieka Gļeba Kļuškina palīdzību prasmīgāk pieturēja bumbu un veidoja uzbrukumus. Tieši Kļuškinam bija pirmā reālā vārtu gūšanas iespējas, RFS futbolistam raidot bumbu ar galvu pāri vārtiem. Jelgavnieki atbildēja ar bīstamu Marka Kurtiša tālšāvienu. RFS turpināja vairāk kontrolēt bumbu, tomēr līdz sitieniem pa vārtiem ilgi netika. Par izšķirošu kļuva puslaika 32.minūtē, kad Kaspars Dubra pārvērta rīdzinieku soda sitienu vārtu guvumā. Noslēdzošās puslaika minūtes aizritēja ar ievērojamu Rīgas futbolistu pārsvaru, atsevišķās epizodēs tikai veiksmei un vārtsargam Jānim Krūmiņam glābjot “Jelgavu” no vārtu zaudējuma.

Pēc pārtraukuma jelgavnieki sāka spēlēt aktīvāk, bieži pārvarot piesātināto sāncenšu viduslīniju. Ļoti tuvu vārtu guvumam bija Alans Siņeļņikovs, taču viņa raidītā bumba nodevīgi atsitās pret vārtu stabu. Uzreiz pēc tam sekoja stūra sitiens, kas arī varēja atnest jelgavniekiem vārtu guvumu, taču veiksme šajā epizodē stāvēja klāt jau RFS komandai. Spēles 59.minūtē debiju “Jelgavas” komandas rindās piedzīvoja krievu leģionārs Ņikita Koļajevs, kurš devās laukumā Andreja Kiriļina vietā. Tas gan jelgavniekiem nepalīdzēja tikt pie labvēlīgā rezultāta, jo jau mača 65. minūtē augumā raženais Roberts Uldriķis panāca 2:0 Rīgas vienības labā. RFS turpināja spēlēt ar iedvesmu, regulāri apdraudot Krūmiņa sargātos vārtus, kamēr «Jelgavai» tā arī neizdevās atrast savu spēli un sastādīt nopietnu konkurenci Rīgas klubam spēles atlikušajā daļā. Punktu spēlei pielika Arta Jaudzema un Gļeba Kļuškina izgājiens pret vārtiem, ko bijušais “Jelgavas” centra pussargs noslēdza ar sitienu jau tukšos vārtos (3:0).

RFS – “Jelgava” 3:0 (1:0)

Vārti: Dubra 32′, Uldriķis 65′, Kļuškins 90”

Jelgava: Krūmiņš – Grigarāvičs, Olberkis, Širjajevs, Jermolajevs – Nakano – Siņeļņikovs, Krušatins (Lazdiņš), Kiriļins (Koļajevs) – Kozlovs, Kurtišs (Salmiņš)

Ar FK “Jelgava” pilnu spēļu grafiku var iepazīties ŠEIT . FK “Jelgava” 2018.gada sezonas sastāvs: