Sākumlapa JaunumiHK “Zemgale/LLU” uzvara pār HK “Liepāja” 7:1
HK “Zemgale/LLU” uzvara pār HK “Liepāja” 7:1
17/09/2018

HK “Zemgale/LLU” uzveic HK “Liepāja”. Nākamā spēle jau 19.septembrī!

15.septembrī HK “Zemgale/LLU” Jelgavas ledus hallē aizvadīja pirmo šīs sezonas mājas spēli un otro čempionāta spēli, uzveicot HK “Liepāja” ar rezultātu 7:1 (3:0; 2:1; 2:0).

Jau spēles pirmajā trešdaļā jelgavnieki parādīja savu pārākumu un guva trīs vārtus. 4. minūtē spēles rezultātu atklāja “Zemgale/LLU” uzbrucējs Māris Miezis (Nr.90) 1:0, spēles 9. minūtē veiksmīgs bija Rustams Begovs (Nr.9) 2:0, 15. minūtē – aizsargs Rimants Zeilis (Nr.11) guva trešos vārtus 3:0. Pēdējos divus vārtus jelgavnieki ieguva, spēlējot vairākumā.

Otrās trešdaļas 17.minūtē vārtus otro reizi šajā spēlē guva uzbrucējs R.Begovs 4:0, bet 19. minūtē vārtus izcīnija mūsu aizsargs Iļja Makarovs (Nr.25) 5:0. Neskatoties uz sakāvi, HK “Liepāja” hokejisti turpināja uzbrukt, liekot jelgavniekiem kļūdīties aizsardzībā un pēc uzbrucēju Dmitrija Korņilova (Nr.17) un Romāna Ņekļudova (Nr.36) piespēlēm, ripu no zilās līnijas vārtos ieraidīja Valters Freijs (Nr.19) – 5:1. Šajā periodā abas komandas guva pa vārtiem, kurus pēc videoatkārtojuma noskatīšanās tiesneši neieskaitīja.

Arī trešajā periodā jelgavniekiem netika ieskaitīti vārti, sakarā ar mūsu spēlētaja atrašanos pretinieku vārtssarga laukumā. Tomēr trešdaļas 9.minūtē jelgavniekiem izdevās rezultatīvs uzbrukums, kurā pēc Rinalda Rosinska (Nr.16) un Aleksandra Novikova (Nr.14) piespēlēm, trešos vārtus guva Rustams Begovs 6:1. 13.minūtē, izturot mazākumu HK “Zemgale/LLU” guva septītos vārtus. Ripu vārtos raidīja Māris Miezis – 7:1. Ar šādu rezultātu noslēdzās pirmā mājas spēle, HK “Zemgale” izcīnot pirmo uzvaru čempionātā. Jāatzīmē, ka HK “Liepāja” šis bija jau trešais zaudējums, 8.septembrī cīņā ar HK “Kurbads” liepājnieki zaudēja arī ar rezultātu 7:1.

Par labāko spēlētāju HK “Zemgale/LLU” atzīts vārtssargs Rihards Cimermanis, atraidot 21 raidīto ripu no 22 metieniem.

“Zemgale/LLU” – “Liepāja” 7:1 (3:0; 2:1; 2:0).

Nākamo Optibet hokeja līgas spēli HK “Zemgale/LLU” aizvadīs trešdien, 19. septembrī, pulksten 19:30 Jelgavas ledus hallē pret HK “Prizma”.

Informācija: HK “Zemgale/LLU”, Sporta servisa centrs