17.5 °C, 1.4 m/s, 96.5 %

Sākumlapa JaunumiSportsŠorttrekisti izcīna 3 medaļas starptautiskās sacensībās Slovākijā
Šorttrekisti izcīna 3 medaļas starptautiskās sacensībās Slovākijā
16/09/2019

No 31. augusta līdz 1. septembrim Slovākijā norisinājās šorttreka sacensības 9th STEZ CUP + OLYMPIC HOPES 2019, kurās piedalījās desmit Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi. Pirms sacensībām Ledus sporta skolas audzēkņi pavadīja 8 dienas treniņu nometnē “ISU Development”, kurā piedalījās sportisti no Latvijas, Slovākijas, Čehijas, Ungārijas, Rumānijas, Ukrainas un Igaunijas.

Šorttreka sacensībās visaugstāko rezultātu izdevās sasniegt Linardam Reinim Laizānam Junior C1+D zēnu grupā, izcīnot 2.vietu 1000m distancē un 4.vietu 500m distancē 18 dalībnieku konkurencē. Ralfs Bērziņš Junior C1+D zēnu grupā izcīnīja 2 bronzas godalgas: 3.vieta 1000m un 3.vieta 500m distancē. Šajā grupā cīnījās arī Emīls Reinis Rudzītis, kurš izcīnīja 8. vietu 1000m un 10.vietu 777m distancē 18 dalībnieku konkurencē.

Sen + Jun A + Jun B + Jun C2 zēnu grupā vislabākais rezultāts Mārim Jānim Šternmanim  – 5.vieta 500m un 9.vieta 1500m. Kārlis Pastors šajā grupā izcīnīja 11.vietu 1500m distancē. Abi sportisti cīnījās 21 dalībnieka konkurencē.

Junior C1+D meiteņu grupā, kurā startēja 20 dalībnieces, Laurai Jankovskai – 7.vieta 500m un 9.vieta 1000m, Valērijai Bakajai – 10.vieta 500m, Madarai Ginterei – 13.vieta 500m, Danielai Miļūnai – 12.vieta 1000m.

Sen + Jun A + Jun B + Jun C2 meiteņu grupā startēja Patrīcija Sniķere, izcīnot 8.vietu 500m un 9.vietu 1500m 16 dalībnieču konkurencē.

Informācija un foto: Treneris Endijs Vīgants