24.7 °C, 1.4 m/s, 64.2 %

Sākumlapa JaunumiSportsLatvijas čempionātā izcīna bronzu
Latvijas čempionātā izcīna bronzu
02/03/2020

29. februārī un 1. martā Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika 50. Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās. Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) vieglatlēte Māra Anna Zīverte tajā izcīnīja bronzas godalgu.

Latvijas čempionātā vieglatlēti sacentās 12 individuālajās disciplīnās un stafešu skrējienā – 60 metru skrējienā, 60 metru barjerskrējienā, 200 metru skrējienā, 400 metru skrējienā, 800 metru skrējienā, 1500 metru skrējienā, 3000 metru skrējienā, tāllēkšanā, trīssoļlēkšanā, augstlēkšanā, lodes grūšanā, kārtslēkšanā un 4×200 metru jauktajā stafetē.

Latvijas čempionātā piedalījās arī Jelgavas BJSS sportisti. Medaļu Jelgavai izcīnīja M.A.Zīverte, kura 400 metru skrējienā 16 dalībnieču konkurencē izcīnīja 3. vietu. Mūsu sportistes rezultāts – 57,44 sekundes. “Noslēdzot ziemas sezonu, nolēmām startēt arī Latvijas čempionātā pieaugušajiem telpās, kaut gan tikai pāris dienas pirms tā bijām atgriezušās no sacīkstēm Minskā U-20, kurās piedalījās U-20 vecuma izlases no 12 valstīm. Diemžēl Latvijas čempionātā, skrienot 400 metrus, Māra Anna guva traumu, bet, neskatoties uz to, izcīnīja 3. vietu,” stāsta sportistes trenere Laila Nagle. Trenere norāda, ka tagad jāgatavojas vasaras sezonai, kas sāksies maijā.