Pirmais skriešanas posms notiks svētdien, 26.martā!
Jaunajai Bigbank Skrien Latvijas skriešanas seriāla sezona ir klāt un dalībnieki aicināti jau tagad izvēlēties par labu maratona, pusmaratona, 5 – 7km, 10 – 12km, Bērnu skrējiena vai Nūjošanas distancei. Lai sniegtu papildus motivāciju treniņiem ziemā, sākot ar novembri organizatori devuši starta šāvienu 2017.gada sezonas reģistrācijaitiek uzsākta reģistrācija visiem skriešanas seriāla posmiem, kā arī abonementu tirdzniecība.
Lai veicinātu un popularizētu veselīgu dzīvesveidu Jelgavas pilsētā, Jelgavas pašvaldība nodrošina bezmaksas dalību Jelgavas nakts pusmaratonā pirmajiem 500 jelgavniekiem, kuri reģistrēsies. Tiek piešķirtas 200 bezmaksas kvotas Tautas 5km skrējienā, 200 – Nike 10km skrējienā, 100 – pusmaratona dalībniekiem, kuri deklarējušies Jelgavas pilsētā.
REĢISTRĒJIES ŠEIT
Pieteikšanās bērnu skrējiena un nūjošanas dalībniekiem, kuri deklarējušies Jelgavas pilsētā, tiks izsludināta vēlāk, tāpēc aicinām regulāri sekot līdzi aktuālajai informācijai. Reģistrēto dalībnieku deklarētā dzīvesvieta tiks pārbaudīta pēc reģistrēšanās.
Bigbank Skrien Latvija 7. sezona – datumi, kas jāzina katram skrējējam:
Informācija: “Skrien Latvija”