Sākumlapa JaunumiSportsFUTBOLA KLUBS “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
FUTBOLA KLUBS “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
27/03/2017

Jelgavniekiem izbraukuma spēle sestdien, 1.aprīlī!

Pirmo zaudējumu SynotTip futbola Virslīgas čempionātā piedzīvojis futbola klubs “Jelgava”, kas 17.martā Olaines mākslīgā seguma laukumā 2.kārtā nenoturēja pirmajā puslaikā iegūto pārsvaru un ar rezultātu 1:2 piekāpās FK “Liepāja/Mogo”. Vienīgos vārtus jelgavnieku labā guva brazīlietis Rafaels Ledesma.

Tagad Latvijas čempionātā būs pauze, bet 1.aprīlī Jelgavas komanda viesosies Ventspilī, kur spēle sāksies pulksten 16.00.

Pirmajās minūtēs būtisks pārsvars bumbas kontrolē nebija ne Jelgavas, ne Liepājas komandām, bet mūsējie tika pie ļoti daudzām standarsituācijām. Mārcim Ošam bija iespēja demonstrēt savu roku spēku un vairākas reizes mest bumbu soda laukumā, kas bīstamos momentos nepārvērtās. 26. minūtē otros vārtus sezonā guva brazīlietis Rafaels Ledesma – tehniski izpildīts stūra sitiens, un neveiksmīgi vārtos nospēlēja pretinieku vārtsargs Pāvels Doroševs (1:0).

Nedaudz vēlāk jelgavniekiem bija vēl viena laba iespēja, kad pretuzbrukumā bumbu tuvu soda laukumam saņēma Ledesma, kurš varēja mēģināt pat lauzties uz vārtiem, taču brazīlietis piespēlēja otrā malā lietuvietim Ēvaldam Razulim, kurš ilgi domāja, pēc tam nesekmīgi mēģināja apspēlēt aizsargu, ar ko arī uzbrukums principā beidzās. Noteikti var uzslavēt komandas kopējo spēli, rūpējoties par saviem vārtiem – liepājniekiem pirmajā puslaikā nebija neviena momenta un pēc 45 minūtēm uz tablo 1:0.

Otro puslaiku ar aktīvām darbībām uzsāka viesi, un 63. minūtē arī izlīdzināja rezultātu – soda laukumā pārkāpums pret Artūru Karašausku, un 11 metru soda sitienu realizēja Dmitrijs Hmizs (1:1). Drīz vien ar pretinieku treneris Tamazs Pertija rupji bļāva jelgavnieku soliņa virzienā, Aleksandru Kurtejans bija gatavs aizstāvēt savu komandu, bet tomēr kautiņš starp treneriem nebija. «Jelgava» mēģināja atgūties, tomēr iniciatīva piederēja viesiem, kuru 79. minūtē vadību sniedza gruzīns Georgi Eristavi (1:2). Izglābties mājinieki tā arī vairs nespēja, lai gan pēdējā minūtē tika izveidots liels haoss liepājnieku soda laukumā, un pietrūka tikai laba sitiena.

Synottip futbola Virslīga, 17. marts

FK Jelgava – FK Liepāja/Mogo 1:2 (1:0)

Vārti: Ledesma 26′ – Hmizs 63′ (11m) Eristavi 79

FK Jelgava: Ikstens, Klimaševičs (Siņeļņikovs 83′), Ošs, Redjko, Freimanis, Bakmazs (Kaubers 83′), Lazdiņš, Grigarāvičs, Kļuškins, Ledesma, Razulis

Uzziņai

Šogad Virslīgas čempionātā būs 28 spēles. Jelgavnieki vismaz pirmās divas mājas spēles aizvadīs Olaines stadionā, bet sezonu noslēgs 4.novembrī ar mājas spēli pret “RFS”, savukārt Eiropas līgas 1.kārtas pirmā spēle plānota 29.jūnijā.

FK “Jelgava” Latvijas Virslīgas kalendārs 2017.gada sezonā:

• 1.aprīlī pulksten 16.00 – viesos pret FK “Ventspils”
  • 14.aprīlī pulksten 19.00 – Olainē pret FK “Spartaks”
  • 21.aprīlī pulksten 19.00 – viesos pret FS “Metta/LU”
  • 30.aprīlī pulksten 18.00 – ZOC pret FC “Riga”
  • 7.maijā pulksten 17.30 – viesos pret “RFS”
  • 12.maijā pulksten 17.00 – viesos pret SK “Babīte/Dinamo”
  • 21.maijā pulksten 18.00 – viesos pret FK “Liepāja”
  • 27.maijā pulksten 16.00 – ZOC pret FK “Ventspils”
  • 2.jūnijā pulksten 17.30 – viesos pret FK “Spartaks”
  • 17.jūnijā pulksten 19.00 – ZOC pret FS “Metta/LU”
  • 22.jūnijā pulksten 19.30 – viesos pret FC “Riga”
  • 16.jūlijā pulksten 17.00 – ZOC pret “RFS”
  • 24.jūlijā pulksten 19.30 – ZOC pret SK “Babīte/Dinamo” (ja jelgavnieki iekļūst Eiropas līgas 3. kārtā, spēle notiks 9. augustā)
  • 31.jūlijā pulksten 19.00 – ZOC pret FK “Liepāja” (ja kāda no komandām iekļūst Eiropas līgas 3. kārtā, spēle notiks 13. septembrī)
  • 5.augustā pulksten 17.00 – viesos pret FK “Ventspils” (ja kāda no komandām iekļūst Eirokausu 3. kārtā, spēle notiks 6. augustā)
  • 13.augustā pulksten 16.00 – ZOC pret FK “Spartaks”
  • 20.augustā pulksten 17.00 – viesos pret FS “Metta/LU”