Sākumlapa JaunumiSportsBK “JELGAVA/BJSS” LATVIJAS BASKETBOLA LĪGAS 2.DIVĪZIJĀ
BK “JELGAVA/BJSS” LATVIJAS BASKETBOLA LĪGAS 2.DIVĪZIJĀ
06/04/2017

Jelgavnieki zaudē izbraukumā! Izšķirošā spēle 7.aprīlī!

Vāju spēli 4.aprīlī izbraukumā Līvānos aizvadīja Jelgavas vīriešu basketbola komanda “Jelgava/BJSS”, kas Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas (LBL 2) ceturtdaļfināla otrajā spēlē ar rezultātu 75:104 zaudēja mājinieku komandai. Zaudējums jelgavniekiem kas nozīmē, ka par LBL 2 pusfinālu būs jācīnās vēl vienā spēlē – līdz vienas komandas divām uzvarām.

Izšķirošā spēle šajā sērijā notiks piektidien, 7.aprīlī tJelgavas sporta hallē, kur BK “Jelgava/BJSS” uzņems BK “Līvāni”. Spēles sākums paredzēts pulksten 19:30.

BK “Jelgava/BJSS” bez lielām problēmām pārvarēja izslēgšanas spēļu pirmo kārtu, bet ceturtdaļfinālā pirmajā spēlē savā laukumā apspēlēja Līvānus ar 69:61. Atšķirība no astotdaļfināla šajā kārtā uzvarētāju noskaidro sērijā līdz divām uzvarām, nevis divu spēļu summā, kā rezultātā jelgavniekiem arī zaudējuma gadījumā pēc 4.aprīļa spēles vēl būtu iespēja, bet Līvāniem atkāpšanās ceļa vairs nebija un savā laukumā obligāti bija vajadzīga uzvara.

Jau mača pirmajā ceturtdaļā jelgavniekiem bija lielas problēmas aizsardzībā, kā rezultātā tika iekrāts sešu punktu deficīts – 19:25. Otrajā ceturtdaļā nekas būtiski laukumā nemainījās – viesiem joprojām bija lielas problēmas aizsardzībā, kamēr uzbrukumā vēl tika demonstrēts solīds sniegums. Tikai ar uzbrukumu šajā mačā jelgavniekiem gan nepietika, kā rezultātā pēc puslaika mūsējie bija nonākuši patiesi sarežģītā situācijā – 39:53.

Diemžēl lauzt spēles gaitu jelgavnieki šajā mačā nespēja, un viss bija beidzies pēc nospēlētām trim ceturtdaļām – desmit minūtes viesi zaudēja ar 12 punktiem un nonāca iedzinējos ar 53:79. Šādā brīdī V.Krūmiņš lielāku spēles laiku deva rezervistiem, pēc kuru iznākšanas laukumā cīņa izlīdzinājās, taču glābt šo spēli vairs nebija iespējams – 75:104.

Ar 19 punktiem rezultatīvākais bija Edgars Krūmiņš, bet 16 punktus pievienoja Andris Justovičs..