Sākumlapa JaunumiSportsBK “JELGAVA/BJSS” LATVIJAS BASKETBOLA LĪGAS 2.DIVĪZIJĀ
BK “JELGAVA/BJSS” LATVIJAS BASKETBOLA LĪGAS 2.DIVĪZIJĀ
12/04/2017

Jelgavnieki iekļūst pusfinālā! Nākama spēle 14.aprīlī!

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2.divīzijas ceturtdaļfināla trešajā spēlē Jelgavas sporta hallē Vara Krūmiņa vadītā basketbola komanda “Jelgava/BJSS” pārliecinoši ar rezultātu 82:76 apspēlēja Līvānu basketbolistus. Uzvara jelgavniekiem dod iespēju turpināt cīņu turnīra ceturtdaļfinālā. Mājiniekiem rezultatīvākais ar 21 punktu izcēlās Andris Justovičs.

BK “Jelgava/BJSS” pretinieki pusfinālā būs Bizensa augstskolas “Turība” komanda. Pirmā abu komandu spēle notiks 14.aprīlī Rīgā pulksten 18.30. Atbildes spēle Jelgavas sporta hallē tiks aizvadīta 19.aprīlī pulksten 20.00.

BK “Jelgava/BJSS” 7.aprīlī demonstrēja stabilu sniegumu astotdaļfinālā un bez lielām problēmām iekļuva astoņu spēcīgāko komandu skaitā. Arī ceturtdaļfināla pirmajā spēlē jelgavnieki uzvarēja (69:61 pret Līvāniem), kas deva jau 15. uzvaru pēc kārtas, bet otrajā cīņā Līvānos jelgavniekiem pagalam vājš sniegums, kā rezultātā mača noslēdzošo daļu jau varēja spēlēt arī tālāki rezervisti – 75:104 pret Līvāniem. Tādējādi viss izšķīrās trešajā spēlē Jelgavā.

Pēc zaudējuma iepriekšējā spēlē Jelgavas basketbolisti pirmajā ceturtdaļā vēl iespēlējās un iekrāja tikai trīs punktu pārsvaru – 21:18. Otrajā ceturtdaļā V.Krūmiņa trenētie vīri uzlaboja sniegumu gan aizsardzībā, gan uzbrukumā, tādējādi pēc nospēlētām 20 minūtēm mājiniekiem jau bija visai drošs pārsvars – 46:32.

Arī pēc 30 nospēlētām minūtēm Jelgavas basketbolisti joprojām bija komfortablā vadībā – 63:46. Saglabājot drošu pārsvaru, pēdējās desmit minūtēs mūsējie nedaudz atslāba, kā rezultātā Līvāni jelgavnieku grozā sameta 30 punktus un pietuvojās līdz visai solīdai starpībai, tomēr mājinieku uzvara nopietni nebija apdraudēta – 82:76 un vieta pusfinālā.

Arī šajā mačā rezultatīvākais pret Līvāniem bija Andris Justovičs, kurš izcēlās ar 21 gūtu punktu. 19 punkti Kalvim Krūmiņam, bet iepriekšējā līmenī šajā mačā atgriezās Gatis Justovičs, kurš guva 17 punktus, savāca astoņas atlēkušās bumbas un atdeva piecas rezultatīvas piespēles.