Sākumlapa JaunumiSportsFUTBOLA KLUBS “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
FUTBOLA KLUBS “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
18/04/2017

Jelgavniekiem zaudējums! Nākamā spēle 21.aprīlī!

Lielajā piektdienā, 14.aprīlī Olaines stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 4.kārtas pirmā spēle, kurā futbola klubs “Jelgava” tikās ar čempionvienību futbola klubu “Spartaks Jūrmala”. Šī bija abu komandu otrā spēkošanās aizvadītās nedēļas laikā un papildus panākumam Latvijas kausa ceturtdaļfinālā jūrmalnieki guva uzvaru un arī šoreiz pārspēja jelgavniekus ar 2:1.

Nākamo Virslīgas kārtas spēli FK “Jelgava” aizvadīs piektiden, 21.aprīlī viesos pret futbola skolu “Metta/LU”. Spēles sākums pulksten 19.00.

Spēles rezultāts tika atklāts jau 2.minūtē, kad centrējumu soda laukumā vārtu guvumā pārvērta Elvis Stuglis. 32.minūtē rezultāts kļuva jau 2:0, kad pirmo vārtu autors Stuglis ar tālu un precīzu piespēli izgājienam vienatnē pret vārtiem izvirzīja Jevgeņiju Kozlovu, kurš sita nekļūdīgi. Jelgavnieki vienīgos vārtus spēja gūt 55.minūtē, kad burzā vārtu priekšā vislabāk noorientējās Artis Jaudzems, raidot bumbu vārtu tīklā.

‘Spartaks Jūrmala” pēc šī panākuma saglabā tabulas 1.vietu un jau 22.aprīlī aizvadīs cīņu ar debitanti ”Babīte/Dinamo”. Jelgavnieki uz doto brīdi saglabā 3.vietu, taču konkurenti savas 4.kārtas mačus aizvadīs tuvāko dienu laikā. Nākamais mačs Zemgales klubam 21.aprīlī viesos pret FK ”Metta/Latvijas Universitāte”

FK Jelgava 1:2 (0:2) FK Spartaks Jūrmala

Vārti: Jaudzems 55′ – Stuglis 2′, Kozlov 32′

Uzziņai

Šogad Virslīgas čempionātā būs 28 spēles. Jelgavnieki vismaz pirmās divas mājas spēles aizvadīs Olaines stadionā, bet sezonu noslēgs 4.novembrī ar mājas spēli pret “RFS”, savukārt Eiropas līgas 1.kārtas pirmā spēle plānota 29.jūnijā.

FK “Jelgava” Latvijas Virslīgas kalendārs 2017.gada sezonā

• 21.aprīlī pulksten 19.00 – viesos pret FS “Metta/LU”
  • 30.aprīlī pulksten 18.00 – ZOC pret FC “Riga”
  • 7.maijā pulksten 17.30 – viesos pret “RFS”
  • 12.maijā pulksten 17.00 – viesos pret SK “Babīte/Dinamo”
  • 21.maijā pulksten 18.00 – viesos pret FK “Liepāja”
  • 27.maijā pulksten 16.00 – ZOC pret FK “Ventspils”
  • 2.jūnijā pulksten 17.30 – viesos pret FK “Spartaks”
  • 17.jūnijā pulksten 19.00 – ZOC pret FS “Metta/LU”
  • 22.jūnijā pulksten 19.30 – viesos pret FC “Riga”
  • 16.jūlijā pulksten 17.00 – ZOC pret “RFS”
  • 24.jūlijā pulksten 19.30 – ZOC pret SK “Babīte/Dinamo” (ja jelgavnieki iekļūst Eiropas līgas 3. kārtā, spēle notiks 9. augustā)
  • 31.jūlijā pulksten 19.00 – ZOC pret FK “Liepāja” (ja kāda no komandām iekļūst Eiropas līgas 3. kārtā, spēle notiks 13. septembrī)
  • 5.augustā pulksten 17.00 – viesos pret FK “Ventspils” (ja kāda no komandām iekļūst Eirokausu 3. kārtā, spēle notiks 6. augustā)
  • 13.augustā pulksten 16.00 – ZOC pret FK “Spartaks”
  • 20.augustā pulksten 17.00 – viesos pret FS “Metta/LU”