25.3 °C, 4.3 m/s, 48.3 %

Sākumlapa JaunumiSportsDžudistiem panākumi Saldū
Džudistiem panākumi Saldū
27/04/2017

22. aprīlī Saldū notika gadskārtējais starptautiskais džudo turnīrs “Saldais Saldus”, kurā piedalījās apmēram 500 sportisti, pārstāvot 32 klubus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Jelgavu sacensībās pārstāvēja cīņas kluba “Jelgavas džudo” un Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) sportisti, kuri kopumā izcīnīja 18 godalgas. Komandu cīņā jelgavniekiem 6. vieta.

BJSS audzēkņi izcīnīja astoņas godalgas, no kurām vienu – zelta. Pārliecinošu uzvaru sacensībās izcīnīja Deniss Britikovs (U-10 vecuma grupa, svara kategorija līdz 30 kilogramiem). Pie sudraba medaļas tika Ņikita Jaroševics (U-16, līdz 81 kg), finālcīņā sāpīgu zaudējumu piedzīvoja Aleks Deviķis (U-18, līdz 90 kg), kurš būdams vadībā pret Liepājas cīkstoni, cīņas pēdējās sekundēs pieļāva taktisku kļūdu, izcīnot sudraba godalgu.

Tāpat šoreiz otro vietu izcīnīja Artjoms Grigorjevs (U-12, līdz 26 kg) un Anastasija Isajeva (U-12, līdz 32 kg), bet bronzas godalga – Dāvids Fūrmanis (U-9, līdz 28 kg). Pie bronzas medaļām tika arī Maksims Solovjovs (U-9, līdz 24 kg) un Daņila Belihs (u-10, līdz 30 kg).

Nākamās sacensības, kurās startēs Jelgavas džudisti būs 6. un 7. maijā Rīgā plānotās “Kyodai 2017”.