Sākumlapa JaunumiSportsBASKETBOLA KOMANDA “JELGAVA/BJSS” LBL 2 FINĀLĀ
BASKETBOLA KOMANDA “JELGAVA/BJSS” LBL 2 FINĀLĀ
04/05/2017

Jelgavnieki cīnās finālā! Trešā spēle 5.maijā Jelgavā!

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2.divīzijas otrajā finālspēlē zaudējumu piedzīvojusi Jelgavas vīriešu basketbola komanda “Jelgava/BJSS”, kas viesos piekāpās basketbola klubam “Valmiera Glass/ViA” ar rezultātu 76:82. Rezultāts finālsērijā kļuvis neizšķirts 1-1.

LBL 2.divīzijas finālposma trešā spēle notiks piektdien, 5.maijā Jelgavas Sporta hallē (Mātera iela 44a) pulksten 18:00. Uzvarētāju noskaidros sērijā līdz trim panākumiem.

Pirmajā finālspēlē starp Jelgavas un Valmieras vienībām bija daudz asumu, ātrs basketbols, un jelgavnieku uzvara ar rezultātu 87:77. Skaidrs, ka viesos jau varēja gaidīt vēl smagāku spēli, kas laukumā arī pierādījās. 3.maija spēles pirmajā ceturtdaļā jelgavniekiem visu laiku bija minimāls pārsvars, bet Jāņa Bērziņa tālmetiens un Jāņa Atelbauera četri punkti ļāva iekrāt piecu punktu pārsvaru – 23:18. Otrajā ceturksnī vairākas reizes handikaps sasniedza arī septiņus punktus, taču šoreiz neizdevās stabili nospēlēt izskaņu, kā rezultātā pretinieki pietuvojās līdz vienam punktam – 40:39.

Pēc Edgara Krūmiņa precīza tālmetiena otrā puslaika ievadā jelgavnieki atkal tika nedaudz tālāk – 47:41. Izrāvienu basketbols bija vērojams arī šajā cīņā, tāpēc drošības par pārsvaru nevarēja būt, un pēc 30 minūtēm rezultāta tablo jau vēstīja 63:56 par labu Valmieras komandai. Izšķirošās ceturtdaļas vidusdaļā uz brīdi izdevās pārņemt vadību (71:70). Pēdējās minūtēs kļūdas, neprecīzi metieni, tādējādi jāsamierinās ar sāpīgu zaudējumu – 76:82.

Labāko spēli sezonā aizvadīja centra pozīcijas spēlētājs Jānis Atelbauers, kurš izcēlās ar 23 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām. Jāpiebilst, ka Jānim bija jāuzņemas viena no līderiem loma, jo mačā nevarēja piedalīties jelgavnieku pamatcentrs Ronalds Elksnis. Edgars Krūmiņš spēli noslēdza ar 22 punktiem un desmit bumbām zem groziem.