Sākumlapa JaunumiSportsFK “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
FK “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
12/05/2017

Jelgavniekiem svarīgs punkts! Nākamā spēle 12.maijā!

Piermdien, 8.maijā Kauguru vidusskolas laukumā futbola kluba “Jelgava” komanda aizvadīja “SynotTip” Latvijas futbola Virslīgas 7.kārtas spēli, kurā ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja “RFS” futbolistus. Vienīgos vārtus jelgavnieku labā guva Mindaugs Grigarāvičs.

Nākamā Virslīgas kārtas spēle FK “Jelgava” futbolistiem paredzēta 12.maijā izbraukumā pret SK “Babīte/Dinamo”. Spēles sākums pulksten 17:00.

Iepriekšējās spēles

“Jelgavas” galvenajam trenerim Aleksandram Kurtejanam pirms gaidāmās spēles bija jāveic iespaidīgas korekcijas jelgavnieku sastāvā, jo trīs futbolisti: Gints Freimanis, Artis Lazdiņš un Ante Bakmazs izcieš piespiestās diskvalifikācijas. Tas trenerim lika pārvietot Mārča Oša partneri aizsardzības centrā – Valēriju Redjko uz pussargu līniju, bet aizsardzības malā debiju piedzīvoja 21 gadu vecais Oskars Deaks.

Pirmās desmit minūtēs laukumā valdīja ļoti ātrs un atklāts futbols. Abas komandas maz domāja par aizsardzību. Mača 6. minūtē bīstami pa Kaspara Ikstena sargātajiem vārtiem sita Roberts Uldriķis, bet pēc brīža būtiski notikumi notika jau pie Germana Māliņa vārtiem. Sitienu no soda laukuma robežu izdarīja Gļebs Kļuškins, un mājinieku vārtsargam nācās glābt savu komandu. Pēc izpildītā stūra sitiena no tuvas distances bumbu ar galvu sita Mārcis Ošs, tas tika atvairīts, bet pirmais pie bumbas nokļuva Mindaugs Grigarāvičs, kurš atklāja rezultātu – 1:0. Pēc zaudētajiem vārtiem mājinieki pārņēma bumbas kontroli, taču šis fakts kādas būtiskas briesmas Ikstena sargātajiem vārtiem neradīja. Pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu jelgavnieku pārsvaru.

Otrajā puslaikā pirmo vārtu gūšanas iespēju izveidoja “RFS” futbolisti – 58. minūtē jelgavnieku soda laukumā ielauzās Roberts Savaļnieks, sekoja sitiens, taču Ikstens spēja bumbu sākumā atvairīt, bet pēc mirkļa arī nofiksēt rokās. Uzreiz pēc tam sekoja kombinacionāls “Jelgavas” uzbrukums, kas gandrīz nonāca līdz sitienam tukšos vārtos, taču rīdzinieki spēja bumbu pēdējā brīdī izsist. 72. minūtē viesu uzbrukuma smailē nonāca Mārcis Ošs, kurš spēcīgi sita pa pretinieku vārtiem, taču glāba Māliņš. Pēc divām minūtēm pirmo reizi šajā Virslīgas sezonā laukumā devās “Jelgavas” uzbrukuma leģenda – Oļegs Malašenoks, kurš nomainīja Ēvaldu Razuli. Atlikušajā laikā rīdzinieki uzbrukumā darbojās haotiski, kas būtiski ietekmēja viņu izredzes izlīdzināt spēles rezultātu.

“SynotTip” Latvijas futbola Virslīga, 7. kārta

“RFS” – FK “Jelgava” 0:1 (0:1)

Vārti: Grigarāvičs 7’

Brīdinājumi Ulimbaševs, Isajevs, Uldriķis

FK “Jelgava”: Ikstens, Deaks, Klimaševičs, Ošs, Perepļotkins, Redjko, Jaudzems, Grigarāvičs, Kļuškins, Ledesma (87’ Kaubers), Razulis (74’ Malašenoks)

Uzziņai

Šogad Virslīgas čempionātā būs 28 spēles. Jelgavnieki vismaz pirmās divas mājas spēles aizvadīs Olaines stadionā, bet sezonu noslēgs 4.novembrī ar mājas spēli pret “RFS”, savukārt Eiropas līgas 1.kārtas pirmā spēle plānota 29.jūnijā.

FK “Jelgava” Latvijas Virslīgas kalendārs 2017.gada sezona

• 12.maijā pulksten 17.00 – viesos pret SK “Babīte/Dinamo”
  • 21.maijā pulksten 18.00 – viesos pret FK “Liepāja”
  • 27.maijā pulksten 16.00 – ZOC pret FK “Ventspils”
  • 2.jūnijā pulksten 17.30 – viesos pret FK “Spartaks”
  • 17.jūnijā pulksten 19.00 – ZOC pret FS “Metta/LU”
  • 22.jūnijā pulksten 19.30 – viesos pret FC “Riga”
  • 16.jūlijā pulksten 17.00 – ZOC pret “RFS”
  • 24.jūlijā pulksten 19.30 – ZOC pret SK “Babīte/Dinamo” (ja jelgavnieki iekļūst Eiropas līgas 3. kārtā, spēle notiks 9. augustā)
  • 31.jūlijā pulksten 19.00 – ZOC pret FK “Liepāja” (ja kāda no komandām iekļūst Eiropas līgas 3. kārtā, spēle notiks 13. septembrī)
  • 5.augustā pulksten 17.00 – viesos pret FK “Ventspils” (ja kāda no komandām iekļūst Eirokausu 3. kārtā, spēle notiks 6. augustā)
  • 13.augustā pulksten 16.00 – ZOC pret FK “Spartaks”
  • 20.augustā pulksten 17.00 – viesos pret FS “Metta/LU”