Sākumlapa JaunumiSportsFK “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
FK “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
18/05/2017

Jelgavnieki pārliecinoši uzvar! Nākamā spēle 21.maijā!

Četrus no pieciem vārtiem gūstot pēc standartsituācijām, “SynotTip” Latvijas Virslīgas 8.kārtas spēlē 12.maijā futbola klubs “Jelgava” Piņķu stadionā ar rezultātu 5:0 (1:0) sagrāva jaunpienācēju SK “Babīte/Dinamo”. Divus vārtus guva Mārcis Ošs, bet pa vieniem – Ēvalda Razuļa, Oļega Malašenoka un Gļeba Kļuškina kontā.

Nākamo spēli FK “Jelgava” komanda aizvadīs svētdien, 21.maijā Liepājā, kur tiksies ar vietējo FK “Liepāja/Mogo”. Spēles sākums pulksten 18:00.

Aizvadītajā spēlē jelgavnieku sastāvā atgriezās divi diskvalificētie futbolisti – Maksims Rafaļskis un komandas kapteinis Gints Freimanis. Kopumā pirmajā puslaikā vienīgās spilgtās epizodes bija pie mājinieku vārtiem. Viena no tām noslēdzās ar viesu gūtiem vārtiem – pēc Andreja Perepļotkina piespēles vārtu priekšā lieliski nospēlēja Ēvalds Razulis, kurš veiksmīgi apstrādāja bumbu un raidīja to vārtos.

Otrajā puslaikā jelgavnieki turpināja vairāk kontrolēt bumbu, taču, atšķirībā no pirmajām 45 minūtēm, šoreiz “Jelgavas” uzbrukumi bija krietni rezultatīvāki. Mača 58.minūtē savus pirmos vārtus šajā mačā guva viens no visa turnīra rezultatīvākajiem spēlētājiem, centra aizsargs Mārcis Ošs. Pēc astoņām minūtēm savus pirmos vārtus šajā sezonā guva jelgavnieku uzbrukuma leģenda Oļegs Malašenoks, kurš laukumā devās tikai otrajā puslaikā. “Babītes” futbolisti turpināja aizsardzībā spēlēt pavirši, 70.minūtē savā soda laukumā pārkāpjot noteikumus pret Gļebu Kļuškinu, kurš pats tad arī realizēja piešķirto 11 metru soda sitienu. Vēl pēc divām minūtēm sekoja vēl viena standartsituācija pie mājinieku vārtiem, atkal tika pazaudēts Ošs, kurš netraucēti bumbu vārtos sita ar galvu. Arī turpinājumā “Babītes” futbolisti varēja zaudēt vēl vairākus vārtus, taču jelgavniekiem pietrūka precizitātes noslēdzošajās darbībās. Jāpiebilst, ka šī bija viena no nedaudzajām spēlēm, kurā sava komanda nebija jāglābj “Jelgavas” vārtsargam Kapsaram Ikstenam. Tā nu 106 skatītāju klātbūtnē jelgavnieki izcīnīja graujošāko uzvaru pēdējos gados – 5:0.

“SynotTip” Latvijas Virslīga; 8. kārta

SK “Babīte/Dinamo” – FK “Jelgava” 0:5 (0:1)

Vārti: Razulis 16’, Ošs 58’ 72’, Malašenoks 66’, Kļuškins 70’ (11m)

Brīdinājumi: Kārkliņš, Rimkuss, Dresmanis; Ledesma, Klimaševičs, Rafaļskis, Perepļotkins

FK “Jelgava”: Ikstens, Freimanis©, Ošs, Redjko, Perepļotkins, Klimaševičs, Grigarāvičs, Kļuškins (73’ Jaudzems), Rafaļskis, Ledesma (71’ Kaubers), Razulis (62’ Malašenoks)

Uzziņai

Šogad Virslīgas čempionātā būs 28 spēles. Jelgavnieki vismaz pirmās divas mājas spēles aizvadīs Olaines stadionā, bet sezonu noslēgs 4.novembrī ar mājas spēli pret “RFS”, savukārt Eiropas līgas 1.kārtas pirmā spēle plānota 29.jūnijā.

FK “Jelgava” Latvijas Virslīgas kalendārs 2017.gada sezona

• 21.maijā pulksten 18.00 – viesos pret FK “Liepāja”
  • 27.maijā pulksten 16.00 – ZOC pret FK “Ventspils”
  • 2.jūnijā pulksten 17.30 – viesos pret FK “Spartaks”
  • 17.jūnijā pulksten 19.00 – ZOC pret FS “Metta/LU”
  • 22.jūnijā pulksten 19.30 – viesos pret FC “Riga”
  • 16.jūlijā pulksten 17.00 – ZOC pret “RFS”
  • 24.jūlijā pulksten 19.30 – ZOC pret SK “Babīte/Dinamo” (ja jelgavnieki iekļūst Eiropas līgas 3. kārtā, spēle notiks 9. augustā)
  • 31.jūlijā pulksten 19.00 – ZOC pret FK “Liepāja” (ja kāda no komandām iekļūst Eiropas līgas 3. kārtā, spēle notiks 13. septembrī)
  • 5.augustā pulksten 17.00 – viesos pret FK “Ventspils” (ja kāda no komandām iekļūst Eirokausu 3. kārtā, spēle notiks 6. augustā)
  • 13.augustā pulksten 16.00 – ZOC pret FK “Spartaks”
  • 20.augustā pulksten 17.00 – viesos pret FS “Metta/LU”