Sākumlapa JaunumiSportsFK “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
FK “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
22/05/2017

Jelgavniekiem nākamā mājas spēle sestdien, 27.maijā!

Nedēļas nogalē Liepājā tika aizvadīta “SynotTip” Latvijas futbola Virslīgas 9.kārtas spēle, kur futbola klubs “Jelgava” ar rezultātu 0:3 (0:1) piedzīvoja nepatīkamu zaudējumu pret vietējo futbola kluba “Liepāja/Mogo” vienību. Visas spēles laikā jelgavnieki nespēja apdraudēt Pāvela Doroševa sargātos vārtus un piedzīvoja likumsakarīgu zaudējumu.

Nākamo Virslīgas kārtas spēli FK “Jelgava” aizvadīs sestdien, 27.maijā Zemgales Olimpiskajā centrā, kad uzņems FK “Ventspils”. Spēles sākums pulksten 16.00.

Jelgavnieku galvenajam trenerim Aleksandru Kurtejanam Liepājā bija jāiztiek bez pussarga Arta Lazdiņa, kuram tika veikta meniska operācija, bet vēl iesildoties pirms spēli, savainojumu atjaunoja Alans Siņeļņikovs, kura vietā laukumā devās Mindaugs Grigarāvicš. Kopumā pirmajā puslaikā laukumā valdīja līdzīga spēle. Abas komandas droši darbojās aizsardzībā, tādēļ uzbrūkoša futbola cienītājiem pirmajā puslaikā bija maz ko baudīt. Bīstamākās epizodes notika paša puslaika beigās, kad divas veiksmīgas standartsituācijas pie mājinieku vārtiem izpildīja jelgavnieki, taču līdz sitienam tās tā arī nenonāca. 45.minūtē šķietami nevainīgs “Liepājas/Mogo” pretuzbrukums noslēdzās ar filigrānu Andra Raivja Jurkovska sitienu no apmēram 18 metriem – bumba ielidoja tieši Kaspara Ikstena sargāto vārtu labajā augšējā stūrī. Pēc brīža arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Lai arī kopumā otrajā puslaikā viesi spēja vairāk darboties ar bumbu, mājinieku vārtsargam Pāvelam Doroševam tā īsti sava komanda nevienā epizodē nebija jāglābj, bet liepājnieki tikmēr 68.minūtē guva otros vārtus – pēc vēl vienas standartsituācijas precīzi sita Kristaps Grebis. Tā vietā, lai mēģinātu atspēlēties, “Jelgavas” futbolisti mača 89. minūtē zaudēja arī trešos vārtus – individuāli spilgti nospēlēja Artūrs Karašausks, kurš izrēķinājās gan ar Maksimu Rafaļski, gan jelgavnieku vārtsargu – 0:3. Arī atlikušajā laikā mūsu futbolisti tā arī nespēja radīt neko bīstamu pie mājinieku vārtiem, un spēle noslēdzās ar rezultātu 0:3.

Pēc piedzīvotā zaudējuma, jelgavnieki Virslīgas turnīra tabulā šobrīd atrodas dalītā 3./4. vietā (15 punkti ir arī “Riga”), bet līderi ar 20 punktiem joprojām ir Jūrmalas “Spartaks” futbolisti, bet uz otro vietu, ar 17 punktiem, pacēlušies ir tieši liepājnieki.

Latvijas futbola Virslīga, 9. kārta

FK “Liepāja” – FK “Jelgava” 3:0 (1:0)

Vārti: Jurkovskis 34’ Grebis 68’ Karašausks 89’

Brīdinājumi: Doroševs, Kļava, Ivanovs, Hadžī; Freimanis

FK “Jelgava”: Ikstens, Freimanis (80’ Kaubers), Ošs, Redjko, Klimašēvičs, Grigarāvičs, Rafaļskis, Perepļotkins (60’ Bakmazs), Kļuškins, Ledesma, Razulis (40’ Malašenoks)

Uzziņai

Šogad Virslīgas čempionātā būs 28 spēles. Jelgavnieki vismaz pirmās divas mājas spēles aizvadīs Olaines stadionā, bet sezonu noslēgs 4.novembrī ar mājas spēli pret “RFS”, savukārt Eiropas līgas 1.kārtas pirmā spēle plānota 29.jūnijā.

FK “Jelgava” Latvijas Virslīgas kalendārs 2017.gada sezona

• 27.maijā pulksten 16.00 – ZOC pret FK “Ventspils”
  • 2.jūnijā pulksten 17.30 – viesos pret FK “Spartaks”
  • 17.jūnijā pulksten 19.00 – ZOC pret FS “Metta/LU”
  • 22.jūnijā pulksten 19.30 – viesos pret FC “Riga”
  • 16.jūlijā pulksten 17.00 – ZOC pret “RFS”
  • 24.jūlijā pulksten 19.30 – ZOC pret SK “Babīte/Dinamo” (ja jelgavnieki iekļūst Eiropas līgas 3. kārtā, spēle notiks 9. augustā)
  • 31.jūlijā pulksten 19.00 – ZOC pret FK “Liepāja” (ja kāda no komandām iekļūst Eiropas līgas 3. kārtā, spēle notiks 13. septembrī)
  • 5.augustā pulksten 17.00 – viesos pret FK “Ventspils” (ja kāda no komandām iekļūst Eirokausu 3. kārtā, spēle notiks 6. augustā)
  • 13.augustā pulksten 16.00 – ZOC pret FK “Spartaks”
  • 20.augustā pulksten 17.00 – viesos pret FS “Metta/LU”