Sākumlapa JaunumiSportsFK “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
FK “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
14/06/2017

Jelgavnieki izcīna punktu! Nākamā spēle 17.jūnijā!

Šī gada 2.jūnijā Slokas stadionā tika aizvadīta “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas 11.kārtas spēle, kurā futbola klubs “Jelgava” viesos ar rezultātu 1:1 (0:0) spēlēja neizšķirti ar vietējo Jūrmalas “Spartaks” komandu. Vienīgos vārtus jelgavnieku labā guva komandas rezultatīvākais spēlētājs Mārcis Ošs. Īpaši nozīmīga spēle bija FK “Jelgava” uzticamajam spēlētājam Valērijam Redjko, kuram šī bija 300 cīņa pilsētas komandas sastāvā.

Nākamo Virslīgas kārtas spēli FK “Jelgava” aizvadīs 17.jūnijā Zemgales Olimpiskajā centrā, kad tiksies ar FK “Metta/LU” futbolistiem. Jelgavnieku mājas spēles sākums pulksten 19.00.

Atšķirībā no iepriekšējās spēles ar jelgavnieku piedalīšanos, šoreiz mača gaita bija ātra un bīstamiem vārtu gūšanas momentiem bagāta. Jau 8.minūtē ātrs “Jelgavas” pretuzbrukums noslēdzās ar garu piespēli gar vārtiem, taču Artis Jaudzems līdz bumbai nespēja aizsniegties. Vēl pēc piecām minūtēm viesi vēlreiz devās pretuzbrukumā trijatā pret diviem jūrmalniekiem, taču Kevina Kaubera piespēle Gintam Freimanim bija ļoti neprecīza un iespēja tika izniekota. Jelgavnieku kapteinis 17.minūtē savā soda laukumā gandrīz uzdāvināja vārtu guvumu bijušajam komandas biedram Vladislavam Kozlovam, kurš nespēja no pāris metriem precīzi sist bumbu vārtos. Lai arī vairāk ar bumbu spēlēja jūrmalnieki, tieši jelgavniekiem bija labākas iespējas atklāt rezultātu. 21 minūtē sezonas skaistākos vārtus varēja gūt Rafaels Ledesma, kurš no soda laukuma robežas spēcīgi sita pa bumbu no gaisa, taču tā lidoja pāri vārtiem. Vēl pēc brīža līdzīga epizode bija Andrejam Perepļotkinam, taču viņa šāvienu bloķēja mājinieku aizsargs. Pēc spēlētām 45 minūtēm neizšķirts – 0:0.

Otrais puslaiks iesākās līdzīgā spēlē, komandas daudz tika pie standartsituācijām, taču būtisku labumu tās nedeva. Mača 58.minūtē rezultāts beidzot tika atklāts – pēc Ledesmas izpildīta stūra sitiena asprātīgi pie tuvā vārtu staba nospēlēja Ante Bakmazs, kurš pavirzīja bumbu dziļāk soda laukumā – tur pirmais pie tās tika Mārcis Ošs, kurš to spēcīgi trieca vārtu tīklā. Pēc zaudētajiem vārtiem neliels apjukums bija jūtams “Spartaka” spēlē, jo mājinieki atdeva iniciatīvu jelgavniekiem. Neveiksmīga epizode mača 81.minūtē Oša izpildījumā noveda pie Jevgeņija Kozlova izgājiena vienatnē pret Kasparu Ikstenu – 1:1. Nākamo pāris minūšu laikā viesiem bija vismaz divas labas izdevības atgūt vadību, taču mājiniekus glāba Jevgēnijs Nerugals. Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:1.

“SynotTip” Latvijas Virslīga; 11. kārta

FK “Spartaks” – FK “Jelgava” 1:1 (0:0)

Vārti: J.Kozlovs 81′; Ošs 58′

Brīdinājumi: Šimunovičs, Vardanjans

Jelgava: Ikstens, Freimanis, Ošs, Redjko, Perepļotkins, Bakmazs, Klimašēvičs, Rafaļskis, Jaudzems (85’ Grigarāvičs), Ledesma (81’ Malašenoks), Kaubers (74’ Kļuškins)

Uzziņai

Šogad Virslīgas čempionātā būs 28 spēles. Jelgavnieki vismaz pirmās divas mājas spēles aizvadīs Olaines stadionā, bet sezonu noslēgs 4.novembrī ar mājas spēli pret “RFS”, savukārt Eiropas līgas 1.kārtas pirmā spēle plānota 29.jūnijā.

FK “Jelgava” Latvijas Virslīgas kalendārs 2017.gada sezona

• 17.jūnijā pulksten 19.00 – ZOC pret FS “Metta/LU”
  • 22.jūnijā pulksten 19.30 – viesos pret FC “Riga”
  • 16.jūlijā pulksten 17.00 – ZOC pret “RFS”
  • 24.jūlijā pulksten 19.30 – ZOC pret SK “Babīte/Dinamo” (ja jelgavnieki iekļūst Eiropas līgas 3. kārtā, spēle notiks 9. augustā)
  • 31.jūlijā pulksten 19.00 – ZOC pret FK “Liepāja” (ja kāda no komandām iekļūst Eiropas līgas 3. kārtā, spēle notiks 13. septembrī)
  • 5.augustā pulksten 17.00 – viesos pret FK “Ventspils” (ja kāda no komandām iekļūst Eirokausu 3. kārtā, spēle notiks 6. augustā)
  • 13.augustā pulksten 16.00 – ZOC pret FK “Spartaks”
  • 20.augustā pulksten 17.00 – viesos pret FS “Metta/LU”