Sākumlapa JaunumiSportsFK “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
FK “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
21/06/2017

Jelgavniekiem uzvara! Nākamā spēle 22.jūnijā!

Zemgales Olimpiskā centra laukumā 18.jūnijā aizvadīta “SynotTip” Latvijas Virslīgas 12.kārtas spēle, kur mājinieki – futbola klubs “Jelgava” – ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja futbola kluba “Metta/Latvijas Universitāte” vienību. Vārtus jelgavnieku labā guba Gļebs Kļuškins un Kevins Kaubers.

Nākamo Virslīgas kārtas spēli FK “Jelgava” aizvadīs 22.jūnijā izbraukumā, kads tiksies ar FC “Rīga” futbolistiem. Spēles sākums pulksten 19.30.

Jelgavā notikušās spēles irmajās deviņpadsmit minūtes abas komandas daudz kļūdījās nepiespiestās situācijās, tādēļ bīstami momenti neveidojās, lai gan nedaudz vairāk ar bumbu darbojās mājinieki. 20.minūtē ātrā uzbrukumā devās jelgavnieki, laukuma centrā ātrumu bija uzņēmis Gļebs Kļuškins, kurš pie viesu soda laukuma piespēlēja Rafaelam Ledesmam, kura spēcīgi izdarītais sitiens lidoja paralēli “Mettas” vārtu līnijai. Viesu rindās īpaši aktīvs bija Adamu Abdulahi, kurš regulāri turēja sasprindzinājumā mājinieku aizsargus. 27.minūtē divus puslīdz bīstamus momentus pie Kaspara Ikstena sargātajiem vārtiem izveidoja arī rīdzinieki – pirmais sitiens no soda laukuma vidus tika nobloķēts, bet pēc tam sekojošā piespēle Abdulahi virzienā bija nedaudz par spēcīgu. 31.minūtē savu brāli jau otro reizi šajā sezonā sarūgtināt varēja Mārcis Ošs, pēc kura sitiena ar galvu bumba trāpīja pa Dāvja Oša sargāto vārtu pārlikni. Atbildes uzbrukumā rīdzinieki ilgāku laiku spēja paviesoties “Jelgavas” soda laukumā, taču līdz bīstamam sitienam tikt nespēja. Pirmā puslaika otrā pusē viesi pārņēma spēles iniciatīvu un bieži vien lika pretiniekiem kļūdīties šķietami nevainīgās epizodēs. 42.minūtē lielisku solo gājieni veica Dāvis Indrāns, taču viņa sitiens tika bloķēts. “Jelgava” atbildēja ar Kļuškina tālsitienu apmēram no 22 metriem, uz kuru negatavs izrādījās viesu vārtsargs – 1:0.

Otrais puslaiks iesākās ar vairākiem asiem jelgavnieku uzbrukumiem, redzamākā persona tajos bija jau vienus vārtus guvušais Kļuškins, kurš šoreiz bija pārliecinoši labākais mājinieku komandas rindās. Spēles 57.minūtē vēlreiz lielisks pretuzbrukums izdevās jelgavniekiem, taču lielisku Andreja Perepļotikina piespēli neizmantoja Artis Jaudzems, kurš nespēja precīzi noslēgt uzbrukumu. 85.minūtē spēcīgi pa Ikstena sargātajiem vārtiem no distances sita uz maiņu uznākušais Seriba Kabelo, taču bumba lidoja pāri vārtiem. 86.minūtē savas ātruma īpašības sanākušajiem 390 skatītājiem nodemonstrēja Grigarāvičs, kurš veica spurtu pa kreiso malu, taču sitiens padevās neprecīzs. 89.minūtē “Jelgava” izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:0. Pirms tam uz maiņu uznākušais uzbrucējs Kevins Kaubers saņēma lielisku piespēli pretinieku soda laukumā, un trieca bumbu rīdzinieku vārtu tīklā.

“SynotTip” Latvijas Virslīga; 12. kārta

FK Jelgava – FK Metta/Latvijas Universitāte 2:0 (1:0)

Vārti: Kļuškins 41’ Kaubers 89’

Brīdinājumi: Kalniņš

Jelgava: Ikstens, Deaks, Redjko, Ošs, Klimašēvičs, Rafaļskis (Kaubers), Bakmzs, Perepļotkins, Jaudzems (Grigarāvičs), Kļuškins, Ledesma (Razulis)

Uzziņai

Šogad Virslīgas čempionātā būs 28 spēles. Jelgavnieki vismaz pirmās divas mājas spēles aizvadīs Olaines stadionā, bet sezonu noslēgs 4.novembrī ar mājas spēli pret “RFS”, savukārt Eiropas līgas 1.kārtas pirmā spēle plānota 29.jūnijā.

FK “Jelgava” Latvijas Virslīgas kalendārs 2017.gada sezona

• 22.jūnijā pulksten 19.30 – viesos pret FC “Riga”
  • 16.jūlijā pulksten 17.00 – ZOC pret “RFS”
  • 24.jūlijā pulksten 19.30 – ZOC pret SK “Babīte/Dinamo” (ja jelgavnieki iekļūst Eiropas līgas 3. kārtā, spēle notiks 9. augustā)
  • 31.jūlijā pulksten 19.00 – ZOC pret FK “Liepāja” (ja kāda no komandām iekļūst Eiropas līgas 3. kārtā, spēle notiks 13. septembrī)
  • 5.augustā pulksten 17.00 – viesos pret FK “Ventspils” (ja kāda no komandām iekļūst Eirokausu 3. kārtā, spēle notiks 6. augustā)
  • 13.augustā pulksten 16.00 – ZOC pret FK “Spartaks”
  • 20.augustā pulksten 17.00 – viesos pret FS “Metta/LU”