Sākumlapa JaunumiSportsFK “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
FK “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
03/08/2017

Jelgavnieki turpina cīnīties! Nākamā spēle 5.augustā!

Futbola klubs “Jelgava” 31.jūlijā Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) aizvadīja “SynoTtip” Latvijas Virslīgas 16.kārtas spēli, kurā ar rezultātu 1:3 (1:1) piekāpās futbola kluba “Liepāja/Mogo” vienībai. Vienīgos vārtus jelgavnieku labā guva Artis Jaudzems. Augusta mēneša sākumā FK “Jelgava” vadība paziņojus par sadarbības pārtraukšanu ar komandas galveno treneri Aleksandru Kurtejanu, darba attiecības tiek pārtrauktas arī ar galvenā trenera asistentu Dmitriju Kalašnikovu. Jelgavas komandu nākamajai spēlei gatavos galvenā trenera vietas izpildītājs Dāvis Caune kopā ar asitentu un spēlējošo treneri Valēriju Redjko.

Nākamo Virslīgas kārtas spēli FK “Jelgava” aizvadīs 5.augustā Ventspils Olimpiskā centra stadionā. kur tiksies ar vietējo FK “Ventspils”. Spēles sākums pulksten 17.00

Iepriekšējās spēles

Futbola Virslīgas 16.kārtas spēles pirmajā puslaikā ZOC laukumā vadībā kā pirmie izvirzījās mājinieki FK “Jelgava”, 29.minūtē vārtus gūstot Artim Jaudzemam. Pirmā puslaika pašās beigās FK “Liepāja/Mogo” tika piešķirta iespēja izpildīt 11m soda sitienu, kuru Dmitrijs Hmizs 43.minūtē realizēja un panāca neizšķirtu 1:1. Otrā puslaikā sākumā FK “Liepāja/Mogo” jau izvirzījas vadībā pateicoties Ģirta Karlsona precīzajam sitienam 47.minūtē. FK “Liepāja/Mogo” turpināja uzbrukt arī spēles turpinājumā un tas rezultējās vēl vienos Ģirta Karlsona vārtos 59.minūtē, panākot 3:1 un ļaujot liepājniekiem svinēt uzvaru ar 2 vārtu pārsvaru.

FK “Jelgava” – FK “Liepāja/Mogo” 1:3 (1:1)

Vārti: Jaudzems 29’; Hmizs 43’ (11m), Karlsons 47’, 59’

Brīdinājumi: Bakmazs, Redjko.

FK “Jelgava”: Kaspars Ikstens, Endijs Šlampe, Mārcis Ošs, Valērijs Redjko, Alans Siņeļņikovs (45’ Freimanis), Ante Bakmazs, Artis Lazdiņš (90’Minkevičs), Andrejs Perepļotkins, Klērs Hē, Artis Jaudzems, Ēvalds Razulis (0’ Kaubers) (64′ Flaksis)

Uzziņai

Šogad Virslīgas čempionātā būs 28 spēles. Jelgavnieki vismaz pirmās divas mājas spēles aizvadīs Olaines stadionā, bet sezonu noslēgs 4.novembrī ar mājas spēli pret “RFS”, savukārt Eiropas līgas 1.kārtas pirmā spēle plānota 29.jūnijā.