Ar nodarbību 22. augustā pulksten 9 Raiņa parkā noslēgsies bezmaksas vingrošanas nodarbību cikls. Kaut arī nodarbības svaigā gaisā rudenī nav plānots turpināt, Sociālo lietu pārvalde norāda: plānojot nākamā gada veselības veicināšanas aktivitātes, mēģinās nodrošināt iespēju iedzīvotājiem būt fiziski aktīviem ilgākā laika periodā, vienlaikus domājot, kā dažādot aktivitāšu piedāvājumu.
Sintija Čepanone
«Gribu pateikt lielu paldies Jelgavas Sociālo lietu pārvaldei par iespēju vadīt šīs nodarbības, mācīt un palīdzēt cilvēkiem pareizi kustēties, elpot, strādāt ar savu ķermeni un sajust pārmaiņas. Paldies arī visiem, kas piedalījās nodarbībās, par atsaucību, izturību un vēlmi iet un darīt!» saka vingrošanas trenere Tatjana Gorbatko, atzīstot: «Vingrot svaigā gaisā – tas ir kaut kas īpašs!»
Viņa stāsta, ka katru nodarbību apmeklējuši 25 – 49 cilvēki. «Ir dažādi iemesli, kas cilvēkus pamudināja nākt darboties – vēlēšanās uzlabot fizisko pašsajūtu, atbrīvoties no muguras sāpēm vai cita veida veselības traucējumiem, mazināt stresu un depresiju, atbrīvoties no liekajiem kilogramiem vai arī vienkārši pamēģināt savā dzīvē kaut ko jaunu. Un tāda iespēja jelgavniekiem bija, turklāt izmaiņas sevī sajutām jau pēc pirmajām nodarbībām, katrs savā dzīvē ienesot patīkamas pārmaiņas,» tā trenere, atklājot, ka pēc katras nodarbības dalībnieki pārrunājuši izjūtas un jautājums, kā turpināt tālāk?, tika uzdots katru reizi. «Ja ir pacietība, var mēģināt vingrot mājās. Galvenais, lai tas ir regulāri – 2 – 3 reizes nedēļā vai katru dienu pa 30 minūtēm. Ja ir velme turpināt nodarbības grupā, tad pirmdienās un ceturtdienās pulksten 19 var pievienoties nodarbībām, kuras vadu Zemgales Olimpiskajā centrā,» piebilst T.Gorbatko.
Jāatgādina, ka noslēdzošā bezmaksas vingrošanas nodarbība svaigā gaisā notiks sestdien, 22. augustā, pulksten 9 Raiņa parkā. Uz nodarbību jāņem līdzi dvielis un paklājiņš.
Foto: Raitis Supe
Saistītās ziņas
Cer, ka vingrošana turpināsies arī rudenī
Vingrošana svaigā gaisā turpināsies arī augustā
Vingrosim kopā svaigā gaisā!